Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cieknący zacisk na ręcznym, wymiana na co?


mysiapysia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem jak w tytule. Jak zaciągnę ręczny ucieka mi płyn na zacisku od tyłu, przez śrubę i jakieś tam podkładki, guki.

Z tego co wyczytałem w faxie to mogę "regenerować" zacisk za pomocą kompletu naprawczego gumek, lub go wymienić na sprawny.

Przymierzam się do wymiany zacisków na tyle. Wyczytałem na faxie, że można wymienić na zaciski od b6.

Teraz moje pytanie

ponieważ mam na tyle zaciski starszego typu, do takich wchodzą klocki z a80 to czy jak wymienię na takie od b6 to dam rady wpasować je w jarzmo, czy szukać z jarzmami?

pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z b6 pasują tylko musisz kupić z tym kawałkiem przewodu gumowego :wink4:

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 17:43_________________________________________________

Witam

Mam problem jak w tytule. Jak zaciągnę ręczny ucieka mi płyn na zacisku od tyłu, przez śrubę i jakieś tam podkładki, guki.

Z tego co wyczytałem w faxie to mogę "regenerować" zacisk za pomocą kompletu naprawczego gumek, lub go wymienić na sprawny.

Przymierzam się do wymiany zacisków na tyle. Wyczytałem na faxie, że można wymienić na zaciski od b6.

Teraz moje pytanie

ponieważ mam na tyle zaciski starszego typu, do takich wchodzą klocki z a80 to czy jak wymienię na takie od b6 to dam rady wpasować je w jarzmo, czy szukać z jarzmami?

pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

mam takie zaciski z nowymi uszczelniaczami i jarzmami

ale musisz zmienić również przewody hamulcowe elastyczne, te które przykręcasz do zacisku

takie tez mam, nowe TRW, klocki tez sa inne, info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...