Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana ślizgów podnośnika szyby


franc8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś wymieniał ślizgi w podnośniku szyby przedniej od strony kierowcy (takie 2 plastiki)? Szyba sterowana elektrycznie.

Wiem jak ściągnąć tapicerkę ale co dalej - czy odkręcenie tych śrub z boku prowadnicy wystarczy do jej ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest ale to są oryginały a w aso występuje tylko cały podnośnik. Koszt ślizgów - zamienniki - 55zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. A co do rozbiórki wie ktoś coś na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem własnie po wymianie ślizgów i powiem szczerze ze sprawa opiera sie na zdjęciu tapicerki i odkręceniu 2 śrubek, sprawa banalna a szybka śmiga koszt naprawy 55 zł :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral.tz kupowałeś w serwisie na szrocie czy gdzie ?? rozumiem ze to cena za 2 sztuki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góral.tz kupowałeś w serwisie na szrocie czy gdzie ?? rozumiem ze to cena za 2 sztuki :wink4:

w serwisie nie występują jako część zamienna, kupowałem na allegro, na szrocie chcą całe mechanizmy opchnąć, cena jak najbardziej za dwie sztuki a wiec komplet na jedna szybę. szybka śmiga lepiej niż na oryginałach :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem po wymianie ale mam problem bo nie dokonca idealnie dolega mi ramka z szyby do karoserii przez co jest szpara jak to wyregulowac? Ma ktoś jakieś zdj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem po wymianie ale mam problem bo nie dokonca idealnie dolega mi ramka z szyby do karoserii przez co jest szpara jak to wyregulowac? Ma ktoś jakieś zdj?

Sie ma czy takie coś kupowałeś bo mi dzisiaj opadł i nie mogłem zamknąć a jak rozkręciłem to sie okazał zielony plastik połamany

http://allegro.pl/podnosnik-szyby-slizg-vw-passat-b5-polo-6n-audi-a4-i6423232155.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślizgi z allegro od "dlaauta" lipa kiepska jakość dwa różne wykonania, pomylone strony to nie wspomnę, szkoda czasu i kasy. Zakupione w inter team lepsze jakościowo 27 zł za 2 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...