Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

takie wash and go ;] :polew:

Za duzo TVN Turbo i programu uwaga pirat :>

www.A6klub.pl

dowiesz się wszystkiego :)

Jestem na tym forum od 2 lat ale wydaje mi sie ze tu jest lepsza "atmosfera" i dlatego wole z wami popisać :)

tylko jedno mnie powaznie zastanowilo.. rocznik 2006. 2007 . 2.7 lub 3.0tdi i maks 80tysia pln?????? gdzie Ty chcesz takie auto znalezc? w zakladzie "SPAWAMY WSZYSTKO Sp. z o.o. ???" :kox:

Jeśli bedzie jakaś za 86 to wiadomo ze na siłe nie bede szukał za 80.

Druga sprawa to zamierzam kupić to autko ok lutego - marca czyli bedzie juz 2010 czyli autka z tego rocznika o jakiś tysiąc albo dwa tez spadną w dół.

No i kwota 80 tys to kwota jaką chce przeznaczyć na auto do rejestracji/sprowadzone czyli jak kupie jakieś z PL to koszta oclenia juz odejdą a przy silniku 3.0 nie będzie to 1000zł tylko więcej tak więc tym samym jestem wstanie dać za auto zarejestrowane w PL 90 tys z hakiem a za ta sumke coś napewno juz znajde bez problemu.

Np http://moto.allegro.pl/item838686926_audi_a6_v6_3_0_tdi_230km_2006_rok_wa_wa.html lub http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10718920chociaż nie jest to szczyt moich marzeń w wypasie i znajdowałem juz lepsze na allegro, ale wiadomo, na zdjeciu ładnie wszystko wygląda.

Nigdy nie kupuje samochodu zeby tylko był, A4 szukałem chyba z 3 miesiące i zjechałem pół kraju zeby znaleźć taką jaka mnie zadowoli.

Tak więc pozostaje mi szukać dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeździł w UK na polskich blachach czy zarejestrujesz tam i opłacisz road tax?? W Irlandii jak żyjesz na stałe i pracujesz to mogą się czepiać, nie tyle garda/policja co revenue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam po UK juz od 4 lat polskimi autami i jeszcze nigdy się nikt nie doczepił tak więc dopuki tego nie zrobią to będę śmigał na polskich blachach.

Policja zatrzymała mnie juz kilka razy i nigdy nie mieli problemu o to ze śmigam polskim autem tak więc narazie nie mam zamiaru nic z tym robić.

Jak będzie juz potrzeba to wtedy kupie jakąś vectre 2000r za 500 funtów i po powrocie do PL sprzedam ją na części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam po UK juz od 4 lat polskimi autami i jeszcze nigdy się nikt nie doczepił tak więc dopuki tego nie zrobią to będę śmigał na polskich blachach.

Policja zatrzymała mnie juz kilka razy i nigdy nie mieli problemu o to ze śmigam polskim autem tak więc narazie nie mam zamiaru nic z tym robić.

Jak będzie juz potrzeba to wtedy kupie jakąś vectre 2000r za 500 funtów i po powrocie do PL sprzedam ją na części :)

Hmm to w Irlandii widocznie jest inaczej, bo tutaj było już wiele przypadków, że polakom zabierali samochody na lawetę i na parking policyjny dopóki nie uiszczą wszystkich opłat związanych z rejestracja, szczególnie VRT (taka irlandzka akcyza), dlatego ja w Irlandii na razie jeżdżę swoją A3 1.8T RHD. Chodzi im głównie o podatek drogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wash and go ;] :polew:

Za duzo TVN Turbo i programu uwaga pirat :>

YYY?? :przebiegly:

a skoro mowisz ze 80 do oplat to juz bardziej po ludzku... po prostu wczesniej pisales 80 chce przeznaczyc na auto. wiec to jakby sie wyklucza ze jeszcze do oplat.

tylko to co pokazales w polskich komisach to raczej nie jest wyznacznik cen. bo za tyle pewnie nie przywieziesz legalnie dobrego auta z niemiec. wiec dla mnie sa skreslone.

ale widac ze jestes Cierpliwy w poszukiwaniach wiec pewnie trafisz w koncu jakas godną sztuke! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Danii to samo lapanki na granicy,w miescie,wielu ludziom zabrali auta i mandaty po 25 tys zl na polskie plus do tego nakaz rejestracji :wallbash: ja 2 lata siedze i zarejestrowalem w Danii,nie ma wyjscia...jakbym mogl smigac na PL na legalu to bym celowal w a6 lub w bmw 530d,a jak ten automat sie spisuje w a6 3.0 ??? ja nie jestem przekonany do automatow....wiem ze ciezko znalezc a6 3.0 w manualu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wash and go ;] :polew:

Za duzo TVN Turbo i programu uwaga pirat :>

YYY?? :przebiegly:

Myślałem ze z tego programu ten teks wyłapałeś ale mało ważne

a skoro mowisz ze 80 do oplat to juz bardziej po ludzku... po prostu wczesniej pisales 80 chce przeznaczyc na auto. wiec to jakby sie wyklucza ze jeszcze do oplat.

Moze troszke źle napisałem więc to mój błąd, nie sztuką jest znaleźć A6 za 55 tys bo takie tez są ale ja chce coś konkretnego z bogatym wypasem najlepiej s-line a na to juz sumkę potrzeba. Nie chce kupić samochodu na siłe tylko czekać az trafi się dobra sztuka za rozsądne pieniądze bo nie zawsze drogie znaczy dobre i nie jedna A6 za 85 tys jest w lepszym stanie niz ta za 95 tys. Tak więc cierpliwość przede wszystkim.

w Danii to samo lapanki na granicy,w miescie,wielu ludziom zabrali auta i mandaty po 25 tys zl na polskie plus do tego nakaz rejestracji :wallbash: ja 2 lata siedze i zarejestrowalem w Danii,nie ma wyjscia...jakbym mogl smigac na PL na legalu to bym celowal w a6 lub w bmw 530d,a jak ten automat sie spisuje w a6 3.0 ??? ja nie jestem przekonany do automatow....wiem ze ciezko znalezc a6 3.0 w manualu

Rozgladałem się tez za BMW 530 ale jakoś mnie to auto nie kręci i środek jest jak dla mnie nie ciekawy.

Automat jak kto lubi, ja miałem A6 2003 rok w automacie i po roku stwierdziłem ze chce manuala i kupiłem A4 te co teraz mam ale rok minął jak mam A4 i stwierdziłem ze automat to jednak wygoda była więc znów chce tiptronic-a :) i pewnie z taka skrzynia kupie bo tak jak napisałęś cięzko znaleźć 3.0 w manualu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

Manual byłby najlepszy ale cięzko znaleźć super wypasioną z manualem, w 95% to automaty ale nie pogardzem tipem z łopatkami przy kierownicy :)

Jeszcze innym dylematem jest czy brać avanta czy sedana :confused4:

avant ładnie wygląda z diodami z tyłu i taki jakby praktyczniejszy a sedan jest bardziej taki "dostojny" ale chyba avant wygrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

Manual byłby najlepszy ale cięzko znaleźć super wypasioną z manualem, w 95% to automaty ale nie pogardzem tipem z łopatkami przy kierownicy :)

Koleś miał właśnie taką A6 Avant 3.0 w manualu i jak ją sprzedawał , to wszystkich interesował automat bujał się z nią z pół roku bo nie miał zamiaru spuścić.

Gdybym kupował takie A6 to tylko tip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

A czemu miałaby go objechać toyota, że niby przez tiptronic.....? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

faktycznie zapomnialem dodac ze jak kupujesz auto do startu ze swiatel to kup manuala... najlepiej honde civic po tjuningu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6biegowy tip w 3.0 tdi jest boski! Nawet nie kombinuj z manualem...

żeby go ze startu objechała byle toyota :gwizdanie:

faktycznie zapomnialem dodac ze jak kupujesz auto do startu ze swiatel to kup manuala... najlepiej honde civic po tjuningu :kox:

oj już dobrze dobrze,nie denerwuj się :wink4:

w tej toyocie siedział super kierownik,miała prawo cie objechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowych tiptronicach nie ma opcji launch control? :mysli:

chyba w Stronikach tylko ... czyli dsg

W DSG czy S-tronic to wiem, ale np. w nowym RS6 jest tiptronic i jak nie ma tej opcji to trochę lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tipa juz miałem i byłem z niego zadowolony ale troszke mi sie nudziła jazda mając nawet mozliwość zmiany biegów w kierze ale prawde mówiąc A6 z silnikiem 3.0 w manualu to troche taka lipa bo to wkońcu juz takie auto troche dla prezesa :)

Z tego względu ze cięzko znaleźć manuala to pewnie i tak kupie tipa byle tylko miał łopatki :kox: a co do ścigania sie to powiedzmy ze juz z tego wyrosłem :rolleyes: Tip tez potrafi sporo tylko cięzko się kółeczka kręci :confused4: na szutrze lub śniegu oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...