Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

co myśłicie o tych felgach?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

niby nowe a wyglądaja jak malowane, dobra cena i ładny wzór........ :mysli:

http://moto.allegro.pl/item837445756_rh_17_audi_vw_5x112_okazja_999zl.html

i jeszcze jedne dla porównania u tego samego sprzedawcy które lepsze ?

http://moto.allegro.pl/item835418472_rh_8x18_audi_vw_5x112_okazja.html

Opublikowano

ja już wcześniej o nich myślałem, tyle ze nie wiem jak będą wyglądać na aucie , ze zdjęc to mi sie bardzo podobają

Opublikowano

Do B6 jednak bym się skusił na 18'' Ale firma RH jest doprawdy "renomowana" ;)

Moim zdaniem bez pierścieni centrujących się nie obędzie, bo sprzedawca twierdzi, że pasują również do MB. Trzebaby się dopytać jaka jest średnica otworu.

Opublikowano

W sumie podobne są te 2 ostatnie. RH to dobre felgi, są odporne - nie tak jak chińskie podróbki. Niemiecka solidna firma! Polecam bo sam mam i nie zmieniłbym na inne chyba że BBSy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mnie tez sie podobaja te 2 lub 1 tylko ze 1 to 17 i tak sie zastanwiam.

Opublikowano

17" do b6 są za małe :wink4:

do b5 kupiłem 17" i mimo że jeszcze ich nie zakładałem powoli zaczynam myśleć że też są za małe :decayed:

Opublikowano

fajne ale oklepane, dużo podróbek chińskich śmiga po drogach. :confused4:

Opublikowano

fajne ale oklepane, dużo podróbek chińskich śmiga po drogach. :confused4:

racja, jeśli się zdecydujesz to umów się na odbiór osobisty żeby je dokładnie obejrzeć

Opublikowano

te ostatnie to raczej chinina... :no:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

dokladnie do Twojej furmanki pasowalyby najlepiej te ostatnie, ale ciezko dorwac ORI a jak sa to kosztuja kosmos

Opublikowano
  • Autor

nie zalezy mi na ori nie jestem na tym punkcie az tak uczulony jak inni użytkownicy tego forum :gwizdanie: moze zmienie zdanie jak pokrzywie felgi :decayed:

Opublikowano

nie zalezy mi na ori nie jestem na tym punkcie az tak uczulony jak inni użytkownicy tego forum :gwizdanie: moze zmienie zdanie jak pokrzywie felgi :decayed:

ja mam 18", jak się okazało po zakupie made in italy, i na oponce 225/40 jest całkiem nieźle, a nie oszczędzam ich zbytnio, także zależy na co trafisz :cool1:

Opublikowano
  • Autor

a jaki wzór?

Opublikowano

S6

Opublikowano

te pierwsze jak z R8 , chyba najładniejsze z tych co pokazałeś , ale fakt 17" , ale może by to fajnie wyglądało , bo nie mają rantu :wink4:

Opublikowano

W 17" nie zrobią efektu, tymbardziej na B6 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.