Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AUDI TT] Jaki kolor 19" RH wzor Porsche Turbo ? / ANKIETA


Nowak_zg

Jak pomalowac felgi ?  

  1. 1. Jak pomalowac felgi ?

    • cale srebrne
    • czerwony pasek na rancie
    • cale czarne ( tak jak jest )
    • bialy pasek na rancie
    • srebrny pasek na rancie


Rekomendowane odpowiedzi

wyjdzie, wyjdzie :wink4: ...ale 225/35 na 10j, to i barania torba się kryje, tak będą naciągnięte :decayed:

kiedy odbierasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kiedy... i tak mi potrzebne dopiero na wiosne ( pewnie luty-marzec lub kwiecien ) :) a to kolega wiec ma sie nie spieszyc ;p

hehe ale mysle ze tydzien max dwa sie wyrobi ;) .... ( ma troche roboty i robi to jako gratis ... wiec go nie bede popedzac :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak masz może jakieś ekstremalnie szerokie kapcie na przymieżenie tylko do A4 mojego? (szczegolnie chodiz o tyl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak masz może jakieś ekstremalnie szerokie kapcie na przymieżenie tylko do A4 mojego? (szczegolnie chodiz o tyl)

pw ;) zeby nie bylo OT i kropek dla nas ;)[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 21:02_________________________________________________boje sie ze jak odbiore felgi to sie za bardzo podniece i je zaloze i bedzie slisko i sie gdzies rozje#$# :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zginąć w gejowskim aucie to tragedia by była :P nie :decayed::wink4:

Nie zakładaj, ja też chodzę najarany na swoje koła sle postanowiłem że nie i chu^ do wiosny na zimówkach :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35 na 10J to nie wiem czy nie przesada i mam obawy czy bedzie ok a na pewno powiettza to tam musisz ostro doj#$ac ... Ja mam takie na 9" i juz jest naprawde ostro naciagniete , wiesz czym grozi taka waska opona prawda ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/35 na 10J to nie wiem czy nie przesada i mam obawy czy bedzie ok a na pewno powiettza to tam musisz ostro doj#$ac ... Ja mam takie na 9" i juz jest naprawde ostro naciagniete , wiesz czym grozi taka waska opona prawda ? :)

teoretycznie sciagnieciem gumy na zakrecie ;]

w praktyce o takich przypadkach nie slyszalem ....

ale ja lubie naciagniete gumy ;p

ps. kolega mial 195 na 9.5j :) i jezdzil normalnie[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 09:39_________________________________________________c0ecd3a93099a240.jpg mmmm to jest to :kox:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:17_________________________________________________tn_100_4961.jpg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:18_________________________________________________masakraff7.jpg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:19_________________________________________________d9a6f6aefb4b6f69.jpg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:19_________________________________________________tn_100_4960.jpg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:20_________________________________________________730a977c22566687.jpg[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:23_________________________________________________czyli dla opony

275 / 9.5-10 cala / 8.5-9 cala / 11 cali[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:24_________________________________________________3659215725_689d35ccaf_o.jpg

<-- 225/45/17 na 10j Falken Ziex512

3c309dbdf253f3c8med.jpg <-- 215/35R17 na 10j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzie ;) Tez lubie ale co za duzo :naughty:

haha i mowi to ten ktory ma 19" w b5

za duzo RMS w bagazniku

za duzo kuni pod maska

za duzo zegarow z audik w garazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...