Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Virtual Tuning - wasze prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narazie wersja przyciemniona, a ta druga to ma byc przyciemnione tylko czerwone czy białe?

e1cb643b.jpg[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 12:45_________________________________________________i wersja druga:

e1cb643b1.jpg

a tutaj VT mojego: :kox:

kopiap1130070929x522.jpg

Opublikowano

I moja wersja :naughty:

21538029.jpg

e1cb643b.jpg

Opublikowano

wuju - ja na twoim miejscu przyciemniłbym 3 stop w lotce, ale tak porządnie. I dokładki w kolor :good:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 15:40_________________________________________________a takie pytanie - kto umiałby zrobic na tym foto tak, żeby zamiast ziemi była woda a w niej odbijał się samochód? W sumie to najlepiej byłoby jakby padał deszcz - uderzał w wodę..

p1130012600x337.jpg

Opublikowano

wuju - ja na twoim miejscu przyciemniłbym 3 stop w lotce, ale tak porządnie. I dokładki w kolor :good:

zakładam s-line więc i tak nie będzie widać

dokładki jeszcze w tym miesiącu jak sie uda

jak byś mógł to tak jak ściemniłeś całe to ściemnij tylko czerwony :naughty:

kowi twoje trochę za ciemne :tongue4:

chciał bym uzyskać taki czerwony jak są w ledach do b6

Opublikowano

może odrazu wrzucic ledy? :naughty:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 16:28_________________________________________________no to proszę, ale w ledach lepiej to wygląda, bo tam jest wsteczny clear...

87807942.jpg

Opublikowano

chyba najlepiej całe wyglądają :kox:

co do led-ów mam je na uwadze ale boli mnie ten odblask od wigry 3 :wallbash:

wielkie dzięki, muszę się zacząć sam w to bawić

Opublikowano

a takie pytanie - kto umiałby zrobic na tym foto tak, żeby zamiast ziemi była woda a w niej odbijał się samochód? W sumie to najlepiej byłoby jakby padał deszcz - uderzał w wodę..

p1130012600x337.jpg

Zrobiłem tak, jeszcze nad wodą musze popracować

cerbn.jpg

bezdeszczu.jpg

sabydeszcz.jpg

Opublikowano

to drugie jest całkiem całkiem :naughty: jakbyś tak przeciągnął tę kałuże do śniegu po lewej stronie :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

przeróbki na prośbę kilku userów forum :rolleyes:

b3a2c4644bab5706.jpg

b3a2c4644bab5706aaaa.jpg

mwW3S-197144a034d5313deef78b90824ecfd2.jpg

mww3s0d4207a24aee68701c.jpg

IMG_8699.jpg

img8699a.jpg

Opublikowano

Ostania fotka :good: i piękne auto :kox:

Opublikowano

IMG_8699.jpg

kogo to auto :kox: ? i czemu jeszcze nie jest opisane w dziale a4 b5 ?

Opublikowano

IMG_8699.jpg

kogo to auto :kox: ? i czemu jeszcze nie jest opisane w dziale a4 b5 ?

eSka Ajax'a jak dobrze pamiętam :gwizdanie:
Opublikowano
:good:
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:gwizdanie:

abc72578cecabbb6.jpg

abc72578cecabbb6aa.jpg

abc72578cecabbb6aaa.jpg

Opublikowano

ten prodżekt jest wyjebany :shocked: nie ma co... :good: dawids niech się bierze do roboty :przebiegly:

Opublikowano

fajnie że się podoba :cool1:

Opublikowano

ajax autko jest opisane gdzie indziej :gwizdanie:

jest przepiękne :slina:

Opublikowano

ajax autko jest opisane gdzie indziej :gwizdanie:

jest przepiękne :slina:

podeślij linka :cool1:

Opublikowano

nie :jaaaaa::papa:[br]Dopisany: 15 Maj 2010, 15:12_________________________________________________kurde papla jedna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.