Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Szarpie przy zmianie biegów i lekkim dodawaniem gazu


v1ck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam ten problem juz od dluzszego czasu i nie moge dojsc od czego tak sie dzieje.. mianowicie samochod strasznie szarpie.

najgorzej jest na zimnym silniku przy zmianie biegow jak i rowniez jadac np na 2 czy 3 ( najbardziej odczuwalne ) lekko zdejme noge z gazu lub lekko przycisne to rzuca mi calym samochodem ( wrazenie prawie jakbym puscil sprzeglo na biegu na postoju ) kiedy silnik sie rozgrzeje nie czuc tego tak bardzo ale caly czas jest to odczuwalne..

spotkal sie ktos z takim problemem? czyscilem juz przepustnice, zmienialem kable, czujnik halla, aparat zaplonu ale dalej to samo ;/

pozdrawiam, v1ck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie też takie szarpanie i wariowały mi wolne obroty i kumpel zrobił mi wagiem kalibracje przepustnicy ,od tego czasu wydaje mi się że ustało szarpanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie spotkałem i rozwiazałem problem winne sa kablle do swiec sprawdz wieczorem zapal auto i zobacz czy maja przebicie czy gdzies inndziej iskra udeza to znaczy ze kable wymienic trzeba i bedzie git ja wymieniłem i jak onow narodzone autko smiga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem u siebie też takie szarpanie i wariowały mi wolne obroty i kumpel zrobił mi wagiem kalibracje przepustnicy ,od tego czasu wydaje mi się że ustało szarpanie

a masz moze jakies info jak wykonac vagiem taka kalibracje przepustnicy?

chyba ze chodzi Ci o zwykla adaptacje, bo takto juz przerabialem ten temat ;/

ja sie spotkałem i rozwiazałem problem winne sa kablle do swiec sprawdz wieczorem zapal auto i zobacz czy maja przebicie czy gdzies inndziej iskra udeza to znaczy ze kable wymienic trzeba i bedzie git ja wymieniłem i jak onow narodzone autko smiga

zobacze dzis wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...