Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ktorego quada wybrac


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

Te corki to moja krew :kox:, nie wiem co zrobie jak prawo jazdy zrobia :polew: zamorduja mi audice :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te corki to moja krew :kox:, nie wiem co zrobie jak prawo jazdy zrobia :polew: zamorduja mi audice :polew:

no masakra z tymi córkami :kox: bączki jak się patrzy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze z niej to bedzie kierowca-rajdowca gratulacje cory,szkoda ze nie Q :polew: :polew: dudi co to za quad?ja juz prawie sie zdecydowalem na tego tylko jeszcze sprawdze sprzedajacego

http://www.moto.allegro.pl/item835011897_promocja_tarczyn_quady_125cc_hamer_atv_poj_125c.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________

Zamówiłem dla znajomego tego 2 co pokazujesz ale w Germani w poniedziałek lub ww wtorek przyjdzie jak to poskładamy bo chyba w częściach jest, to napisze co to warte jest.

daj znac co i jak jak juz zlozysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smiem twierdzic ze z niej to bedzie kierowca-rajdowca gratulacje cory,szkoda ze nie Q :polew: :polew: dudi co to za quad?ja juz prawie sie zdecydowalem na tego tylko jeszcze sprawdze sprzedajacego

http://www.moto.allegro.pl/item835011897_promocja_tarczyn_quady_125cc_hamer_atv_poj_125c.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________

Zamówiłem dla znajomego tego 2 co pokazujesz ale w Germani w poniedziałek lub ww wtorek przyjdzie jak to poskładamy bo chyba w częściach jest, to napisze co to warte jest.

daj znac co i jak jak juz zlozysz

Tez mysle nad takim dla starszej zdaj relacje jak sie bedzie sprawowal :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czsach mlodziez szybko sie uczy,mlodziez dobrze daje :),jak beda starsze to z tylno napedowcem nie beda mialy co robic,

Tez mysle nad takim dla starszej zdaj relacje jak sie bedzie sprawowal :wink4

relacje napewno zdam jak to bedzie chodzilo dudi i grzegorz napiszcie co za quady macie ,normalkne chinczyki czy cos ori jamachy lub cosik innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... moja córka ma "zwykłego" chińczyka ... no może już trochę bardziej "zaadoptowanego" do jazdy ... zegary, instalacja 12 volt, "przespawane" to co powinno być... łańcuch nie spada na każdym ostrzejszym zakręcie... i nie odkręcają się śrubki... a ma go już 3 lata... kupiłem używkę .. po częściowych przeróbkach.. resztę przerobiłem sam... jak chce ci się bawić to i z "chinola" można coś zrobić.... pzdr ze Stordu (N)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Grzegorz ma takiego samego quada jak ja :good: tez go mam 3 lata i nic mu nie dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...