Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ktorego quada wybrac

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Te corki to moja krew :kox:, nie wiem co zrobie jak prawo jazdy zrobia :polew: zamorduja mi audice :polew:

Opublikowano

Te corki to moja krew :kox:, nie wiem co zrobie jak prawo jazdy zrobia :polew: zamorduja mi audice :polew:

no masakra z tymi córkami :kox: bączki jak się patrzy :kox:

Opublikowano
  • Autor

smiem twierdzic ze z niej to bedzie kierowca-rajdowca gratulacje cory,szkoda ze nie Q :polew: :polew: dudi co to za quad?ja juz prawie sie zdecydowalem na tego tylko jeszcze sprawdze sprzedajacego

http://www.moto.allegro.pl/item835011897_promocja_tarczyn_quady_125cc_hamer_atv_poj_125c.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________

Zamówiłem dla znajomego tego 2 co pokazujesz ale w Germani w poniedziałek lub ww wtorek przyjdzie jak to poskładamy bo chyba w częściach jest, to napisze co to warte jest.

daj znac co i jak jak juz zlozysz

Opublikowano

smiem twierdzic ze z niej to bedzie kierowca-rajdowca gratulacje cory,szkoda ze nie Q :polew: :polew: dudi co to za quad?ja juz prawie sie zdecydowalem na tego tylko jeszcze sprawdze sprzedajacego

http://www.moto.allegro.pl/item835011897_promocja_tarczyn_quady_125cc_hamer_atv_poj_125c.html[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 13:08_________________________________________________

Zamówiłem dla znajomego tego 2 co pokazujesz ale w Germani w poniedziałek lub ww wtorek przyjdzie jak to poskładamy bo chyba w częściach jest, to napisze co to warte jest.

daj znac co i jak jak juz zlozysz

Tez mysle nad takim dla starszej zdaj relacje jak sie bedzie sprawowal :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w dzisiejszych czsach mlodziez szybko sie uczy,mlodziez dobrze daje :),jak beda starsze to z tylno napedowcem nie beda mialy co robic,

Tez mysle nad takim dla starszej zdaj relacje jak sie bedzie sprawowal :wink4

relacje napewno zdam jak to bedzie chodzilo dudi i grzegorz napiszcie co za quady macie ,normalkne chinczyki czy cos ori jamachy lub cosik innego

Opublikowano

... moja córka ma "zwykłego" chińczyka ... no może już trochę bardziej "zaadoptowanego" do jazdy ... zegary, instalacja 12 volt, "przespawane" to co powinno być... łańcuch nie spada na każdym ostrzejszym zakręcie... i nie odkręcają się śrubki... a ma go już 3 lata... kupiłem używkę .. po częściowych przeróbkach.. resztę przerobiłem sam... jak chce ci się bawić to i z "chinola" można coś zrobić.... pzdr ze Stordu (N)

Opublikowano

Widze ze Grzegorz ma takiego samego quada jak ja :good: tez go mam 3 lata i nic mu nie dolega

Opublikowano

Dziś dostałem tego Quada żeby nie te luzy na kierownicy i reszcie to to wcale tak źle nie wygląda, no i czego oczekiwać za 140€. Będę miał czas to to odpalę i wtedy napisze coś więcej.

Opublikowano
  • Autor

widze ze juz na wejsciu tzeba srubki podokrecac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.