Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z odpaleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam i proszę o pomoc

Mam problem z porannym rozruchem:

Po przekręceniu klucza, przygasają kontrolki, rozrusznik kręci jakby chciał a nie mógł, po czym kręci coraz szybciej, po kilku próbach w ten sposób udaje się odpalić, czasem miga kontrolka immo, ponowny restart silnika i wszystko wraca do normy

Zauważyłem pewną anomalię, przy ujemnej temperaturze pali na dotyk

VAG nie wykazał niczego

Kable/świece ok.

Czujnik temp. ok.

Aku ok.

Brak wilgoci

B5 1.8 20V

Pozdrawiam :confused4:

Opublikowano

Kolego poszukaj na forum jest kilka tematów w których moze byc podana przyczyna niedomagania.

Opublikowano
  • Autor

Przeczytałem chyba wszystkie posty w podobnych sprawach

Help :wallbash:

Opublikowano

Skąd wiesz, że aku jest ok ?

Nie masz zaśniedziałych klem ?

Opublikowano

Wyglada to na rozrusznik, dobrze byłobygo wyjac i wymienic tulejki oraz sam elektromagnes. Co do immo skoro miga to powinien byc bład w immo jednego z kluczyków.

Opublikowano
  • Autor

Cała instalacja została wyczyszczona i sprawdzona

Na nowym aku jest to samo

[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 16:06_________________________________________________

Wyglada to na rozrusznik, dobrze byłobygo wyjac i wymienic tulejki oraz sam elektromagnes. Co do immo skoro miga to powinien byc bład w immo jednego z kluczyków.

Tylko dziwne, że pali przy ujemnych temp.

Ale Dzieki sprawdzić warto

Opublikowano

kolego rozrusznik Ci pada...ja tez mialem podobny problem w ADR ale jak robilem z rozrusznikiem to przy okazji przejzalem alternator,masz w liczniku wskaznik ladowania ??

Opublikowano
  • Autor

Witam

Brak owego wskaźnika, to jest podstawowa wersja

Pozdr.

Opublikowano

rozrusznik Ci pada

Opublikowano
  • Autor

Dzięki

Sprawdzę co się z nim dzieje :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, też mam problem z porannym odpalaniem mojego ADR'a

Za pierwszym razem ledwo odpala - aż zapiszczy komputer że za słaby aku, potem silnik zaskoczy, ładowanie zadziała i wszystko jest ok. Jak się silnik podgrzeje, to pali normalnie - latem też pierwszy kop po nocy jakoś tak średnio kręcił.

Noszę się z zamiarem wymiany rozrusznika, może orientuje się ktoś ile może kosztować nowy?

PS. podpinałem się VAG i na biegu jałowym napięcie na aku mam od 13.6 do 13.8 - to chyba alternator dobry?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.