Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brc czy jest to dobra instalacja??


Gajzer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie prosze o pomoc . Co to znaczy Brc albo jezeli sie ktos zna na sekwencyjnych instalacjach to jaka jest lepsza, firmy Elpigaz > Elisa > Stella czy własnie BRC wszytkie sa na włoskich czesciach i niewiem ktora wybrac :( niestety jestem zmuszony załozyc bo jezdze A-4 2.6 v6 no i w ciagu miesiaca wydałem na paliwko 1300zł kazda podpowiedz i rada bardzo mile czytana ale Prosze bez takich sugestii typu po co Ci takie auto jak załujesz na paliwko albo bylo sie zastanowic przed kupnem,jezeli ktos by mial takie pytania to juz odpowiadam ;) Po co mi 2.6?? bo kultura pracy jest wspaniala,jezeli bede chcial "poszales"kwestia wcisniecia przycisku ;) jest duzo tanszy od tdi a v6 daje duza przyjemnosc z jazdy a na gazie sie nie zawiodlem poniewaz jezdzilem 1,5 roku cali na zwyklej lpg i wszytko bylo oki.i zwrocila mi sie okolo 5 razy. Dziekuje i pozdrawiam wszytkich nawet przeciwnikow Lpg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duzo tanszy od tdi

założysz gaz i wyjdzie na jedno :mrgreen:

v6 daje duza przyjemnosc z jazdy

zgadzam sie z tobą a V6 w TDi to juz wogóle bajka :mrgreen:

a benzyna sie nie umywa :mrgreen:

przeciwnikow Lpg

kiedyś miałem gaz i nawet BRC i byłem bardzo zadowolony

do momentu gdy kupiłem TeDi :mrgreen:

tak więc polecam BRC

a jeszcze lepiej amiane na TDi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za tyle co kupilem autko z tym wyposazeniem musial bym jeszcze dłuuugo szukac Tdi,no i nie bylo by 150 km a i tak bede twierdzil ze wychodzi taniej,to znaczy kupno tej bezyny co mamm to koszt 16tys +gaz 5 tys , mam 150 km nie musze virusowac i za 21 tys jezdze prawie jak na On a nie mowie juz ile bym musial zaplacic za 2.5Tdi v6 ale gdybym dorwal takie za 20tys to nie zastanawial bym sie nad tdi bo nic złego do tych silniczkow niemam pozatym ze sa duuuzo drozsze :( hmm a kto sie zamini w dzisiejszych czasach przy cenach paliw z tdi na Pb ;) no chyba ze Zdeniu chcesz ;) fifti fifti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale za tyle co kupilem autko z tym wyposazeniem musial bym jeszcze dłuuugo szukac Tdi,no i nie bylo by 150 km a i tak bede twierdzil ze wychodzi taniej,to znaczy kupno tej bezyny co mamm to koszt 16tys +gaz 5 tys , mam 150 km nie musze virusowac i za 21 tys jezdze prawie jak na On a nie mowie juz ile bym musial zaplacic za 2.5Tdi v6 ale gdybym dorwal takie za 20tys to nie zastanawial bym sie nad tdi bo nic złego do tych silniczkow niemam pozatym ze sa duuuzo drozsze :( hmm a kto sie zamini w dzisiejszych czasach przy cenach paliw z tdi na Pb ;) no chyba ze Zdeniu chcesz ;) fifti fifti :)

mialem podobma sytuacje - kupic okzazyjnie auto z duzym silnikiem albo nie miec auta w ogole - wiadomo co wybralem, zwlaszcza, ze to bylo moje marzenie - quattro :) roznica w cenie miedzy 2.5tdi q a moja 2.6 q byla ogromna, przy moich przebiegach to jakies 2 lata jazdy (koszty benzyny) + koszty ewentualnych napraw. z tym, ze ja nie mam zamiaru jej gazowac bo nie lubie gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc polecam BRC

a jeszcze lepiej amiane na TDi :twisted:

Zgadzam sie ze Zdeniu jesli gaz to BRC,tez jezdzilem autkiem z taka instalacja

i nie bylo problemów,a co do drugiej opcji TDi to jest jeszcze lepsza :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawial na BRC kiedys czesto montowana byla prosta instalacja przez co nie sprawia duzo problemow, a czesto montowana w Audi bo sie sprawdzila ... a co do elpigazu sslyszalem troszke niepochlebnych zdan na temat tej instalacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie bylo by 150 km

wnioskuje ze nie wiesz ze V6 w TDi tez ma 150km i lepszy moment obrotowy

wiec jednak nie ma to jak TDi :mrgreen:

a tak informacyjnie to popatrz za ile mozna takie cos nabyc TU

:mrgreen:

wiec wychodzi na jendo a anwet jednak lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak informacyjnie to popatrz za ile mozna takie cos nabyc TU

:mrgreen:

wiec wychodzi na jendo a anwet jednak lepiej :mrgreen:

lol :lol: wierzysz w cuda? lepiej kupic benzyne w dobrym stanie niz bitego lub skatowanego diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie bylo by 150 km

wnioskuje ze nie wiesz ze V6 w TDi tez ma 150km i lepszy moment obrotowy

wiec jednak nie ma to jak TDi :mrgreen:

a tak informacyjnie to popatrz za ile mozna takie cos nabyc TU

:mrgreen:

wiec wychodzi na jendo a anwet jednak lepiej :mrgreen:

ja za swojego dałem 7 tys euro a i tak kasy w niego trzeba było władować fakt że u mnie wyposażenie o niebo lepsze ale za taką kasę to po czołówce z tirem można chyba kupić sam silnik jest wart ok 6 tys pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie bylo by 150 km

wnioskuje ze nie wiesz ze V6 w TDi tez ma 150km i lepszy moment obrotowy

wiec jednak nie ma to jak TDi :mrgreen:

a tak informacyjnie to popatrz za ile mozna takie cos nabyc TU

:mrgreen:

wiec wychodzi na jendo a anwet jednak lepiej :mrgreen:

wiem ze było by fajnie miec 2.5 tdi ale za 16 tys jeszcze do negocjacji??? nie wierze w to ogloszenie !! to za ile mozna wtdy kupic juz 1.9tdi slabsze to 90 km za 10tys?? to b4 za 5 tys na 100% cos jest nie tak z tym ogłoszeniem , wiekszosc Okazji jest blee albo z takich ogloszen nie odbieraja telefonów albo sie przyjezdza na miejsce i okzauje sie ze to wrak po X stłuczkach kazada szyba inna itp ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze było by fajnie miec 2.5 tdi ale za 16 tys jeszcze do negocjacji??? nie wierze w to ogloszenie !! to za ile mozna wtdy kupic juz 1.9tdi slabsze to 90 km za 10tys?? to b4 za 5 tys na 100% cos jest nie tak z tym ogłoszeniem , wiekszosc Okazji jest blee albo z takich ogloszen nie odbieraja telefonów albo sie przyjezdza na miejsce i okzauje sie ze to wrak po X stłuczkach kazada szyba inna itp ...

To jest pewnie do wlasnego sprowadzenia .... Nie ma okazji sa tylko podpuchy :mrgreen:

A co do BRC to kiedys kiedys kiedys moj sasiad mial BRC w Fiacie 125 - Pickup :twisted: - Wymiatał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym stawial na BRC kiedys czesto montowana byla prosta instalacja przez co nie sprawia duzo problemow, a czesto montowana w Audi bo sie sprawdzila ... a co do elpigazu sslyszalem troszke niepochlebnych zdan na temat tej instalacji...
hmm obydwie insalacje sekwencyjne cena podobna koszt brc to 4200 a elpi 4700 z tym ze juz w tym warsztacie gdzie proponuja elpi zakladali mi instalke zwykła do cali na polskich czy jakis tam czesciach i w ciagu 1.5 roku bylem wymienic tylko filtr z mojej głupoty nawet na przeglad gwarancyjny nie jechalem a filtr dopiero po 20-30 tys wymienilem i mam do tyuch kolesi zaufanko :) a co do brc koles taki jakis malo obeznany sie wydawał :( dylemat i co teraz zrobic a ktos juz pisał na forum ze nawet prosta instala moze sie sprawdzic zalezy tylko kto jak ja wyreguluje wiec chyba postawie na drozsza choc moze byc gorsza ale zaufanie sie liczy ;) Czy sie myle?? jak tak to poprawcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie wszyscy jak osiołki :lol:

bez urazy :mrgreen:

ja robie sobie jaja z tym ogłoszeniem a tu cała masa przejętych trolą

przecież wiadomo ze jeżeli cos jest dobre to trzeba za to zapłacić

a po taniości to można gówno i lipe nabyć

więc nadal twierdze ze nie ma to jak dobry V6 TDi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze było by fajnie miec 2.5 tdi ale za 16 tys jeszcze do negocjacji??? nie wierze w to ogloszenie !! to za ile mozna wtdy kupic juz 1.9tdi slabsze to 90 km za 10tys?? to b4 za 5 tys na 100% cos jest nie tak z tym ogłoszeniem , wiekszosc Okazji jest blee albo z takich ogloszen nie odbieraja telefonów albo sie przyjezdza na miejsce i okzauje sie ze to wrak po X stłuczkach kazada szyba inna itp ...

To jest pewnie do wlasnego sprowadzenia .... Nie ma okazji sa tylko podpuchy :mrgreen:

A co do BRC to kiedys kiedys kiedys moj sasiad mial BRC w Fiacie 125 - Pickup :twisted: - Wymiatał :mrgreen:

No masz racje bo to ogloszenie nie jest 100% tak fajne jak sie czyta :)

[ Dodano: 2006-06-20, 14:07 ]

normalnie wszyscy jak osiołki :lol:

bez urazy :mrgreen:

ja robie sobie jaja z tym ogłoszeniem a tu cała masa przejętych trolą

przecież wiadomo ze jeżeli cos jest dobre to trzeba za to zapłacić

a po taniości to można gówno i lipe nabyć

więc nadal twierdze ze nie ma to jak dobry V6 TDi :cool:

ja tez tak twierdze tylko ile trzeba zaplacic:) zanim bym uzbieral... uuu na dobrego to juz by byl stary i nie dobry heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zaufanie sie liczy

masz racje jak masz zaufanych fachowcow ktorzy znaja sie na rzeczy to wal do nich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim bym uzbieral... uuu na dobrego to juz by byl stary i nie dobry heheh

mysle ze nie długo

skoro miesiecznie wydajesz na paliwo 1300zł :cool:

to po 10 miesiącach spokojnie nabyłbys extra V6 TDI

i mysle ze tak szybko bys sie nie zestarzal :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...