Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Rozładowywuje się akumulator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, szukałem ale nie znalazłem czegoś na temat który mnie ciekawi. Otusz w mojej maszynie czesto rozładowywuje sie akumulator. I wychodzę z pytaniem czy jest to wina akumulatora czy źle podłączonej tubu. Jeżeli akumulatora to nie ma problemu zakupie nowy ale jeśli złego podłączenia to proszę o rade jak to zrobić poprawnie. Ja swoją tubę podłączyłem bezpośrednio zasilanie 12v pod akumulator, - do masy, i chinche do radia. powiedzcie czy to na akumulator jest pora do wymiany?

Opublikowano

Jak tuba pobiera prąd cały cas to wina złego podłaczenia tuby. Sprawdź miernikiem jakie masz pobór prądu i bedzie wszystko jasne.

Opublikowano

tuba z własnym wzmakiem i to jest tego powód

na + do tuby który idzie od aku musisz zrobić dodatkowy włącznik (dzięki niemu będziesz mógł wyłączać na noc i nawet gdy nie będziesz chciał słuchac tuby to sobie wyłączysz)

Opublikowano
  • Autor

I tak zrobię dziękuje za pomoc i pozdrawiam :hi:

Opublikowano

mialem tak samo jak kupilem auto,pojechalem do elektryka i wszystko poprawil i aku przestal padac :good:

Opublikowano
  • Autor

No już mnie to denerwuje :confused4: dzisiaj znowu padł a przed wczoraj ładowałem :confused4: A powiedzcie czy można tak zrobić że na tym grubym kablu z tuby do akumulatora zrobić włącznik bo gdzieś czytałem że nie. I jeśli mógł bym prosić to czy ktoś by mi polecił jakiś włącznik odpowiedni? Z góry dziękuje i pozdrawiam. Wesołych Świąt.

Opublikowano

wyłącznik na zasilającym topomysł zły. Nie wiem jaką tam masz tubę (jaki pobór prądu) ale pomysł sam w sobie jest :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Mam tubę aktywna z wzmacniaczem. I co dwa dni laduje aku hehe. Co mogę zrobić?? :mysli:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 14:51_________________________________________________A czemu mówisz, że to zły pomysł?

Opublikowano

a czy ta aktywna tuba nie posiada żadnego włącznika? włącznik na przewodzie zasilającym będzie jego tak jakby... słabym punktem (może się mocno grzać).

Opublikowano
  • Autor

no właśnie tego się bałem :confused4: i pojechałem do elektryka podłączył mi pod stacyjke i jest wszystko ok.

Opublikowano

ja miałem tube bezpośrednio pod + ale radi mi sterowało :naughty:

Opublikowano

skoro już masz podłączoną tube to ok równie dobrze mogła być podłączona pod przełącznik nic się nie dzieje nie są tą prądy na tyle duże żeby się coś paliło czy topiło pod stacyjke to najlepsze rozwiązanie :wink4: powodzonka a u gości którzy zajmują się akumulatorami sprawdz ile zostało ci życia w tym twoim zrobią ci to za darmo i będziesz wszystko wiedział co i jak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.