Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] "ZIELONA SZCZEPLINA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM

PRZEDSTAWIAM MOJE AUTKO.

POSTANOWIŁEM ZATRZYMAĆ JE NA DŁUŻEJ I WPROWADZIĆ PEWNE MODYFIKACJE.

Zielona Szczeplina to moje drugie auto, pierwsze opel Vectra A można zobaczyć na profilu w autocentrum.pl tutaj. Oczywiście istnieje instalacja [car - audi(o)]. Wzmak blaupunkt gta 460, jbl 250/1000 W z tyłu, kondek dietza 1f, i brakuje hertza albo jbl odseparowanego na przód tak około 100w ;)

Klima manual,el szyby, el szyber, abs, diesel, kierownica, hamulec

OTO KILKA ZDJĘĆ

pc040290b.jpg

PLANY TUNINGOWE

-MONTAŻ PODŁOKIETNIKA

-MONTAŻ KONDENSATORA

-ZCIEMNIENIE PIĘCIU TYLNYCH SZYB

-FELGI 18" OPONA PROFIL 45 LUB 40

-SPORTOWE ZAWIESZENIE -40MM

-USUNIĘCIE EMBLEMATÓW Z TYŁU (POZA 4 KÓŁKAMI RZECZ JASNA)

-OGARNIĘCIE CAR HI-FI I SKLEJENIE JAKIEJS ZABUDOWY + PRZODY (NA MAX PÓŁ BAGAŻNIKA)

-KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA Z PODUSZKĄ

-ŚWIATŁA PRZÓD ANGEL EYES SOCZEWKI - RINGI

-ŚWIATŁA TYŁ CLEAR-LED

-KOMPLET OSPOJLEROWANIA (PRZÓD, TYŁ ORAZ PROGI)

-SPASOWANIE I MALOWANIE OSPOJLEROWANIA

-ZMIANA GRILA

pozdrawiam społeczność a4 klub pl

Opublikowano

WITAM

PRZEDSTAWIAM MOJE AUTKO.

POSTANOWIŁEM ZATRZYMAĆ JE NA DŁUŻEJ I WPROWADZIĆ PEWNE MODYFIKACJE.

dawaj foty :good:

Opublikowano

dawaj foty :good:

Ślepy jesteś? :decayed:

pc040290b.jpg

Ładne autko :good:

Opublikowano

niech służy.. :)

Opublikowano

Moda na angel eyes się niedługo skończy :gwizdanie: i zostaniesz z reliktem zamontowanym w aucie.

Ospojlerowanie, jakie? Mam nadzieję, że od s4.

Opublikowano

zderzak RS4 i lampy po II lifcie proponuje- piękny kolorek najbardzie pasuje do B5(miałem teki kiedyś yhym) niech lata sto lat

Opublikowano
  • Autor

No nie brałem pod uwagę takich lamp;p

Chętnie dałbym spojlerki od eski ale to zależy od budżetu..

I tak dużo wody przepłynie zanim będą efekty;p

Plany są wstępne i większość z nich ulegnie zmianie.. z uwagi na czas w jakim będę wprowadzał modyfikacje!

Opublikowano

Plany masz ok ale ospojlerowania bym nie zmianiał :kwasny: Niech lata w Germańskim stylu na glebie :good:

Opublikowano
  • Autor

W sumie :naughty: nawet może masz racje... dlatego też to sam finish :D jak bedzie ok to sie zostawi :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.