Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Problem z rozurchem auta, koło dwumasowe


wektor2121

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy tak jak w temacie czy te koło ma wpływ na rozruch auta borykam sie od czasu kupna auta z porannym rozruchem przy niskich temperaturach, po rozgrzaniu auta od strony pasażera (nadkole) słychać stukot do tej pory nie mogłem ustalić skąd to dobiega dziś postanowiłem rozebrać obudowy spodniej silnika i stukot dobiega z okolicy skrzyni biegów a dokładnie w miejscu sprzęgła i w momencie wciskania sprzęgła delikatnie słychać szelest czy mój dwumas jest na wykończeniu z góry dziękuje za pomoc cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dwumas jest wyrobiony to telepie silnikiem podczas gaszenia silnika... czasami stuka, gdy samochod jest zostawiony na luzie.. czuc tez luz w napedzie (szarpniecie) podczas jazdy przy dodawaniu lub odejmowaniu gazu.... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rzuca na jałowym ale jak auto sie rozgrzeje to słychać takie stuki i przy niskich temp zatelepie autem i jeszcze dodatkowo jak wciskam i puszczam sprzęgło to mi wskazówka od obrotów faluje tak jak kolelega szkopek opisuje na luzie stuki występują cyklicznie i równomiernie po rozgrzaniu na ssaniu nie jest to słyszalne objawy występują przy rozruchu czyli rzuca silnikiem, stuki po rozgrzaniu to As główne problemy jakie zaobserwowałem jutro podjadę do mechanika może będzie wstanie ustalić co to za stuki dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...