Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Wieszak na fotel


sedi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Patrzyłem po forum ale nie mogę znaleść a mianowicie chodzi mi o chromowany wieszak na fotel kierowcy lub pasażera an kurtke marynarke itp. pytanko jaki polecacie i na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączę się do wątku, bo też takiego poszukuję

raz o mało nie kupiłem takiego wieszaka, ale zaczepy na zagłówek (wg. sprzedającego uniwersalne) niestety nie pasowały. od tamtej pory poszukuję bezskutecznie w sklepach motoryzacyjnych w okolicy i nic. po doświadczeniach z tym pierwszym, nie bardzo mam zaufanie do tych oferowanych na allegro, bo nie wiem, czy będą pasowały? chyba, że ktoś taki posiada?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie ORI w ASO :naughty: i po sprawie

cena ok 120 zł

numer katalogowy 4L0 061 127

wieszakv.jpg[/url

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście nie jest znowu taka wysoka jak na inne ceny z ASO... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w ASO po parę wtyczek i pinów i spytałem o ten wieszak i Pan polecił mi wieszak z VW! Podobno klienci biorą go częściej z kilku powodów. Przede wszystkim jest o połowe tańszy bo kosztuje 60pln z groszami a do AUDI kosztuje jak Cuber powiedział ok. 120 pln! I ten wieszak dedykowany do VW jest większy od tego dedykowanego do AUDI. Więc same plusy! Dwa w cenie jednego. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prawda koledzy, ja również byelm wczoraj w ASO, faktycznie różnica w cenie jest dość duża, tyle że na tym dedykowanym do VW jest właśnie znaczek VW - a tego bym nie zniósł :evil: Biorąc pod uwagę powyższe, zamówiłem ORI wieszak za 128 zł, który ma być w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena wieszaka z logo :audi: ? Zmieniła się też? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...