Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sprzedam?! W życiu bym nie sprzedał tak ładnego auta.

No ale kaske mam na zbyciu i chciał bym coś młodszego kupić i dlatego tą muszę sprzedać. Też mi ciężko ale no cóż ;( Jak coś to panowie cena wywoławcza to 22900zł pisze tu bo nie mogę wystawić na giełdę na forum. Chyba że któryś z was mi pomoże i mi ją wystawi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzedam?! W życiu bym nie sprzedał tak ładnego auta.

No ale kaske mam na zbyciu i chciał bym coś młodszego kupić i dlatego tą muszę sprzedać. Też mi ciężko ale no cóż ;( Jak coś to panowie cena wywoławcza to 22900zł pisze tu bo nie mogę wystawić na giełdę na forum. Chyba że któryś z was mi pomoże i mi ją wystawi??

pomyśleć co bym tu miał u siebie za taką kasę hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sprzedam?! W życiu bym nie sprzedał tak ładnego auta.

No ale kaske mam na zbyciu i chciał bym coś młodszego kupić i dlatego tą muszę sprzedać. Też mi ciężko ale no cóż ;( Jak coś to panowie cena wywoławcza to 22900zł pisze tu bo nie mogę wystawić na giełdę na forum. Chyba że któryś z was mi pomoże i mi ją wystawi??

pomyśleć co bym tu miał u siebie za taką kasę hmm

No tam u ciebie można by już coś fajnego kupić b6 już by chyba kupił nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne b6 już za 2k funtów kupisz spokojnie... :wink4:

No to widze że ceny są tam śmieszne szkoda że u nas tak nie ma :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne b6 już za 2k funtów kupisz spokojnie... :wink4:

No to widze że ceny są tam śmieszne szkoda że u nas tak nie ma :wallbash:

To kupuj tutaj i do Polski na przekładkę :naughty:.

no i na jedno pewno wyjdzie bo sporo taka przekładka pewno kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.

Ale przy mnie za długo by nie była w serii a tym bardziej jak są części tańsze niż do b5[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 20:22_________________________________________________

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Dzięki Michale ale mi się właśnie marzy b6 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.

Ale przy mnie za długo by nie była w serii a tym bardziej jak są części tańsze niż do b5

tańsze co masz na mysli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.

Ale przy mnie za długo by nie była w serii a tym bardziej jak są części tańsze niż do b5

tańsze co masz na mysli :mysli:

No dam głupi przykład zderzaka przedniego od b5 s a b6 s przecież od b6 jest tańszy i napewno łatwiej jest go kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zderzak s4 b6 nie robi takiej roboty jak ten od s4 b5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedawaj, rezaj dalej :wink4: fajna jest :naughty:

Też tak myślę. Seryjna b6 to kupa.

Ale przy mnie za długo by nie była w serii a tym bardziej jak są części tańsze niż do b5

tańsze co masz na mysli :mysli:

No dam głupi przykład zderzaka przedniego od b5 s a b6 s przecież od b6 jest tańszy i napewno łatwiej jest go kupić

to chyba tylko zderzak jest tańszy ale do tego niekompletny, do b5 zderzak wyrwiesz za 600zł wiec też tragedii nie ma tylko dostepnosc mniejsza, ale wygląd lepszy niz w B6 :slina:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pier**licie trzy po trzy. Jeden i drugi wyglada dobrze :good: b6 jest nowsze i nie ukrywajac ładniejsze od b5 z zewnatrz jak i wewnatrz..

Jaka seryjna b6 jest ładniejsza od zmodzonej b5? Żadna.

B5 ma bardzo ładną linię nadwozia, fakt trochę opatrzoną ale w dalszym ciągu ciekawą. Spójrz np. na kształt tylnej klapy w sedanie.

B6 tak samo jak i B7 jest bardzo przeciętnym autem jeśli chodzi o design. To takie bryły. Dopiero seryjne B8 jest :kox: a jego nadwozie wydaje się "lekkie", tak samo jak B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze ale czemu porównujesz zmodzna b5 do seri b6. Seria b6 jest ladniejsza od serii b5. Patrzac na wyrezane fury b5 popatrz tez na wyrezane b6 :wink4: Jedne auta i drugie maja swoich zwolenników. Osobiscie jak bym mial wybierac miedzy seria b5 a seria b6 to wzial bym b6

Dlaczego nie porównuję serii? Dlatego, że nadwozie b5 jest zwyczajnie starsze i b6 wypada korzystniej. I takie porównanie nie ma sensu. B5 było projektowane na początku lat 90 a B6 pod koniec. Wiadomo, które nadwozie wygląda młodziej. Poza tym, żaden z nas nie jeździ serią. Spytaj się Nosba, Somesa, Topora czy oddali by swoje auta w zamian za seryjną B6? Podejrzewam, że żaden z nich nie poszedłby na taki układ.

Oprócz wartości czysto materialnych dochodzi to ile się serca i pracy włożyło w dane auto. Te drugie wartości często są bezcenne. Dlatego, zdziwił mnie to, że autor wątku chce sprzedać auto w które już trochę serca włożył. Ale może nie aż tyle, żeby nie chcieć go sprzedać.

Chociaż, ja utrzymuje swoje zdanie, że obecne auto Pablo jest zdecydowanie ładniejsze niż seryjna B6 :wink4:

A wcześniej chodziło mi o to, że uważam linię nadwozia B5 za bardziej innowacyjną i dopracowaną niż B6 (chodzi oczywiście o moment wejścia na rynek a nie o bezpośrednie porównanie w 2010r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo ze nie oddali by swojego auta. Ale zobacz ile pracy oni wlozyli a ile bez urazy pablo.. Rozumiem ze kazdy najmniejsy nawet mod cieszy, ale tak. Lampy grill sprzeda, Kupi grill, lampy do b6. Felgi przełozy i w tym momencie b6 bedzie sie prezentowac duzo duzo lepiej. Póki mody nie poszly za daleko niech zmienia auto.. [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 13:31_________________________________________________pozatym bedzie miał nowsze rocznikowo auto :wink4:

No właśnie o to chodzi puki jeszcze mody nie poszły za daleko to jeszcze chce ją sprzedać choć już chodzi mi delikatnie po głowie zeby ją wymalować i sobie zostawić ale właśnie głównie chodzi tu o rocznik :( chciał bym kupić coś młodszego puki jeszcze mam pieniążki i moge na autko je przeznaczyć. A co do serca to zawsze z ciężkim sercem mi się sprzedaje autko miałem wcześniej piękne Audi A3 8L rocznik 97 dołącze zdjęcie i też tam włozyłem troszku serca w tamtą i po sprzedaży było mi cięzko ale właśnie rocznik był stary :( Ale maleństwo było piękne

2587e7327b93dea1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...