Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło dwu-masowe - Wpadający w rezonans cały uk.wydechowy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MARTiiii-Telepało przy gaszeniu - to znaczy że jak silnik robił ostatnie obroty to szarpnęło całym motorem, i był słyszalny lekki hałas z kanału. Teraz po naprawie jest cisza, po przekręceniu kluczyka motor staje prawie natychmiast i bez żadnych szarpnięć

piurko2 - ja kupiłem dwumasa LUK, tarcz, docisk i łożysko SACHS za 2000 PLNów

Opublikowano
  • Autor

Na alegro, czy w sklepie kupowaliście? Ile robocizna kosztuje?

U mnie to napewno nie koło dwu masowe i oby tak dalej, jak najdłużej.

Opublikowano
piurko2 - ja kupiłem dwumasa LUK, tarcz, docisk i łożysko SACHS za 2000 PLNów

Moje będzie całe LUKa i do tego DOBRA faktura w koszty :wink:

Opublikowano

moje graty kupiłem w hurtowni, a robocizna to 200 zł. Auto podstawiłem o 8 rano i odbierałem po południu.

Opublikowano
Na alegro, czy w sklepie kupowaliście? Ile robocizna kosztuje?

U mnie to napewno nie koło dwu masowe i oby tak dalej, jak najdłużej.

Ja mam gościa z allegro , sprawdzonego, a mechanik ile weżmie :?: Ze stówkę :razz:

Opublikowano

no to dupnie :evil: mam koło do wymiany :twisted: tak jak przypuszczałem mi przy gaszeniu dokładnie calym silnikiem rzuci i slychac wyraznie tłuczenie :cry:

Opublikowano

Moze sie umówimi i kupimy kilka sztuk, moze bedzie taniej.. :D

Opublikowano

wlasnie umowmy sie i kupmy sobie po jednym dodatkowo na zapas przeciez nieszczescia chodza parami :razz:

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy sobie kupmy na zapas :mrgreen:

Dzisiaj się dokłądniej jeszcz przyjżałem, może coś pomoże...

Gdy silnik już się rozgrzeje to układ wydechowy nie wpada sam w te wibracje na luzie przy niskisch obrotach. Jednak jak zaczne kręcić kierownicą stojąc, to przy kręceniu wpada w te wibracje. Tylko w momencie kręcenia kierownicą. Krece w lewo czy w prawo układ wpada w te wibracje, przestaje kręcić już jest cisza.

Poza tym jak silnik jest zimny to wystraczy zwiększyc oboroty już do trochę ponad 900rpm (czyli wystraczy lekko dotknąć pedału gazu) i układ wydechowy przestaje się trząść. Silnik chodzi normalnie tylko uk.wydechowy wibruje. Przy skręcaniu kierownicą na zimnym silniku uk.wydechowy też wpada w wibracje tylko zwykle nie przestaje się trząść gdy przestane nią kręcić. Dodam gazu leciutko, dotknę tylnego tłumika i przestaje albo i nie bo to różnie bywa.

Opublikowano

to sie zgadza bo jak krecisz kiera to obciazasz silnik wiec stawiam na dwumasa mam to samo :evil:

Opublikowano
  • Autor

No to się zaczyna sypać pewnie. Cóż trzeba zbierać w takim razie forse, dobrze że jeszcze nie muszę wymieniać. Szkoda tylko, że cholera nie wiedziałem jak to rozpoznać przy kupnie. Wyglądało na błachostke.

Pozsotaje czekać aż zacznie się coś więcej telepać... :roll:

Opublikowano

jest gosc na allegro co za komplet chce 1300 do afn-a tzn koło plus docisk i tarcza :grin:

nówka!!

Opublikowano

Ja też zaczynam zbierać.... 2 koła to troche kasy jest :( A co dopiero miałem włamanie do domu i straciłem sprzętu na ponad 13 koła...

jest gosc na allegro co za komplet chce 1300 do afn-a tzn koło plus docisk i tarcza :grin:

nówka!!

gość się pomylił i inny zestaw podał. Do AFN w A4 koszt u niego ok 2000 PLN...
Opublikowano
jest gosc na allegro co za komplet chce 1300 do afn-a tzn koło plus docisk i tarcza :grin:

nówka!!

Jeśli chodzi o tego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=109339851

to też brałem go na pierwszy ogień , ale zero kontaktu tel. i na email

Opublikowano

Dzis z nim gadałem i mówił, że pierwszy dzień po urlopie jest .... Moze dlatego nie odbierał.

Opublikowano

Do mnie już paczka wysłana, w środę robota.... :roll: ciekawe jak będzie z nowym sprzęgłem :?:

Opublikowano
Sam z ciekawości przeglądałem i znalazłem coś takiego. Może źle rozumie co znaczy komplet...

Nowy komplet za 999zl

Po mojemu to pomyłka lub podpucha.

Samo sprzęgło kosztuje 500-600 zł. a koło 2 razy tyle :wink:

Regeneracja koła to koszt 600-800 zł.

Opublikowano

odradzam regeneracji slyszalem zle opinie tzn szybko sie znowu sypnie :wink:

Opublikowano
odradzam regeneracji slyszalem zle opinie tzn szybko sie znowu sypnie :wink:

Dają gwarancję na 12 mc , ale zgadzam się z Tobą - dołożyć i kupić nowe :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.