Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] A4 AVANT QUATTRO TDI CZARNUCH


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !! takiego sobie gnojowoza sprawiłem :ok: wersja quattro wiec trzymam się ziemi mocno lecz jeszcze od ziemi wysoko, siedzę sobie na zimnych skórach ale mogę zadek podgrzewać, trochę biegami muszę wachlować bo skrzynie fabryka dala 6kę za to w trasie jest to wygodne... pakiet dodatków S-line kiera + gała + fela i fotele poza tym pełna opcja poza NAVI

...a resztę to widać na fotach - seria :wink:

Auto jest totalnie bezwypadkowe w oryginalnym lakierze, sprowadzane z Niemiec, ale już zdążyłem je zarejestrować w kraju :)

Plany na dobry początek:

- wirus na 150+

- felga 18`, 19` wzór audi RS

- gwintowany zawias

- może Shadow line zamiast tych chromów

IMG_5581

IMG_5573

IMG_5582

IMG_5585

IMG_5580

IMG_5587

img_5481.jpg

img_5488.jpg

img_5483.jpg

img_5489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłeś ten uchwyt na kubki :naughty::decayed::tongue4:

+ za skórę

+ za grzane d*py

+ za quattro

+ za felgi

- za naklejkę PL :decayed:

parę rzeczy do zrobienia i będzie kox dizel , powodzonka Lukas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, naklejka jest wyj... w kosmos :decayed:

Rób shadow - będzie miód.

Oznaczenia sobie zdejmij z klapy - zostaw ino Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- za naklejkę PL :decayed:

i za haczyk dopoki nie zdejmie haczyka nie bierz go do batalionu :polew::tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie w weekend w garażu posiedzę, odklej wlep PL, hak zostaje, natomiast ta przejściówka gniazdo będzie schowana, przód lampy chciałbym zmienic na po FL, przód troszkę opuścić w dół na początek jakieś skromne 30mm i jakoś to będzie, dzisiaj wymieniłem ost rzecz która mnie irytowała mianowicie jeden górny wahacz teraz w aucie cisza i spokój nic nawet nie puknie :)

a i gdyby nie quattro to bym chyba dzisiaj do garażu nie podjechał na tym śniegu :good:

a ten uchwyt na kubki masakra żeby to wyjąc ale nic nie połamać na razie temat odpuszczam bo nie chce połamać sobie czegoś, nie zniósł bym tego :>

pozdrrrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie czysto i przyjemnie :) avusy sa jest juz dobrze :) wydaje mi sie ze jak gleba wpadnie pl zniknie b5b nadaje sie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem prawie identyczną tylko srebrną, z podłokietnikiem i zawias -30 :cool1:

Pięknie i bezawaryjnie to autko latało :good:

Mody jak najbardziej w odpowiednim kierunku :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne :wink4: czemu kapitam hak zostaje?? :tongue4: ogólnie jak to bedzie podwoziem trawe kosiło o wrzucisz poliftowe lampki oraz kierunki boczne na biało zrobisz to bedzie sucz nad sucze :good:

GILI az dziw ze nie krytykujesz 2.5 jak 99,9% osób na forach lecz nawet mówisz ze jeżdziło ci sie bez awaryjnie :shocked:

ja w pon jade ogladac taką piździawe tylko ze w sedanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja do sprzedania jak coś :P aczkolwiek jak się nie sprzeda, płakać nie będę, dostałem firmowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :tongue4: miło z twojej strony ale ja poliftowe patrze :wink4: a ty jak widac masz kombiaka a ja nie przepadam :kwasny: zbytnio [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:05_________________________________________________a moze wypowiecie sie szczeze o 2.5 i postraszycie kolege troche :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 23:06_________________________________________________zaraz zaraz :mysli: :gwizdanie: czegos nie rozumiem, dopiero nabyłes i juz chcesz sprzedac?? czyżby juz cos zaczęło padac albo nie daj boze juz padło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie pada nic się nie stało, dostałem auto firmowe z nowym rokiem, tzn dostane, jak kombi ma mi stać w garażu cale dnie to je po prostu sprzedam jak nie sprzedam to będę pomału modyfikował (koło 10 stycznia planuje wirusa) , odnośnie 2.5tdi i jego wadliwości nawet jeśli byłby wadliwy to przy 260.000 wałki już dawno by padły, moje wyglądają jak nowe, ale czy je Niemiec zmieniał nie wiem :)

mam papiery na nowe turbo, rozrząd zrobiony z pompa wody, świece, nowy akumulator , olej itp

ewentualnie zamienię na coś małego dla kobiety typu A3 ale tez w TDI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem mojego miał jakieś 230tyś. pompa i wałki były jeszcze oryginalne i w idealnym stanie.

Podczas eksploatacji wymieniłem rozrząd, filtr odmy i kilka uszczelek. Autko było bardzo oszczędne i nie sprawiało mi jakichkolwiek problemów. Upala go teraz Fazy i z tego co słyszałem niema powodów do narzekań jest wręcz przeciwnie ...

Bez żadnych uprzedzeń kupiłem kolejne 2.5tdi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli będzie mnie stac kupie także B6 2.5 TDI, kultura pracy v6 i jazda tym autem nie ma porownania do 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukałem to rozważałem opcję 1.9+chips,ale wrażenia akustyczne i kultura pracy nie odpowiadała mojej żonie,a to auto dla niej. Miał być to też automat w ośce,co wykluczało chipa.

W razie czego mogę mieć w dobrych pieniądzach kompletny motor 2.5 jak i skrzynię multi. Myślę jednak,że nie skorzystam nigdy z tej okazji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze np znajomy ma golfa 4 tdi 110 ASV pomodzony już ostro wtryski pompa, program, FMIC itp 180 koni 370NM o ile pamietam i to co w tej chwili ten golf robi to jest nie do opisania na każdym :cool1: biegu nogi pasażerowi ida do gory gniecie niesamowicie i pali 8 litrów... wtedy chwilowo zapomniałem o moim v6 :P a jeszcze bedzie podnosil moment do 400nm, nie spodziewałem sie ze to auto tak będzie jezdzic, nie do opisania rakieta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pany ciesze sie ze znaleźli sie tacy którzy jednak chcą te 2.5 bo szczeze mówiac trzese troche portkamki przed tym 2.5 nie przez ogladanie lecz gdyby to miało juz stac w moim garazu, bo tyle sie juz nasłuchałem na temat 2.5 i naczytałem ze wnioski nasówały sie takie ze juz lepiej miec 1.6 niz to padło :polew: :polew: :naughty:, pomódlcie sie w pon za mojego zeby choc troche przypominał wasz stan aut :tongue4:

tarq ja wiem czy popychac?? :mysli: jak juz go masz i bedzie sie dobrze sprawował to chyba było by lepiej zeby mruczał dla ciebie :kox:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 13:56_________________________________________________tarq tez chciałem sobie zapodac b6 w 2.5 ale szczeze?? ni chu ** nie stac mnie narazie a za dobry egzemplarz trzeba troszke wybulic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko u mnie deko sprawa się komplikuje bo dostaje z nowym rokiem auto firmowe do codziennego użytku, w ten sposób audi miało by stać wiecznie w garażu nie używane ? a kobieta nie chce tym jeździć, chce A3 TDi co jest zrozumiałe bo kombi dla niej za duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaa no to sprawa chyba jasna :gwizdanie: w takim razie sie nie baw i nie cackaj, nie nabijaj k/m tylko sprzedaj a wybrance twojego serca kupuj ładną a3-czke i wszyscy bedą szcześliwi w tym nowym 2010r :kox:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:15_________________________________________________nie wiem czy fotele z a4 wejda do a3 bo nie próbowałem nigdy takich cudów ale jesli si eda to wyjmij skóre kup za grosze welur do a4 i dopiero sprzedaj a zonie skaje wrzucisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...