Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] Prawdopodobnie padła turbawka


piter1310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ! Jak w tytule - wczoraj na autostradzie w czechach rozkraczyła się moja niunia ! W związku z tym mam kilka pytań jakiej turbiny szukać nowej używanej czy po regeneracji ? Czy istnieje opcja taka żeby włożyć turbawke 130km zdaje się AWX? Do mojej niuni i czy dużo z tym problemów ? Jeśli tak to co mi jest potrzebne i czy wogóle jest sens takiej przeróbki? [br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 13:54_________________________________________________Dzięki wielkie za zainteresowanie i fachową pomoc :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zamontowania turbo od AWX to sie nie wypowiem ale pomimo tego, że te silniki nie sa w mojej sferze zainteresowania to na 99% jestem pewien ze widzialem kilka watkow traktujacych o takiej czynnosci, wiec moze po prostu zacznij od szukania...

a jezeli chodzi o poszukiwania to zawsze najlepiej nowa, uzywki na allegro to jak ruletka, albo trafisz na dobra albo nie, a na regenerowanych tez ludzie jezdza i nie narzekaja, a wrecz sa zadowoleni, wiec sam musisz stwierdzic na co Cie stac.

greets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zamontujesz turbawke od AWX czyli od 130KM to musisz zrobić kilka dodatkowych rzeczy;

głownie program, który kosztuje 1000-1500zł bo ta turbina nie jest w serii kontabilna z mapą wgraną seryjnie

jest inny wąż od rury turbiny wiec musisz zapodać przejściówke, kolega Kowicz (jak sie nie myle) ma takie coś

jak nie masz czasu na przeróbki to szukaj turbiny od AFN,AJM,ATJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...