Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Padła skrzynia, co dalej? Przekładka z anglika?


MoorPH

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak naprawde zarobileś na robociźnie a i czesci widze że okazyjnie kupiłeś. Ja na allegro znalazłem cześci do przekładki za 2000 zł i to bez półosi a podobno je też trzeba wymienić. Do tego robocizna pewnie ok 500 zł jak nie więcej szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak naprawde zarobileś na robociźnie a i czesci widze że okazyjnie kupiłeś. Ja na allegro znalazłem cześci do przekładki za 2000 zł i to bez półosi a podobno je też trzeba wymienić. Do tego robocizna pewnie ok 500 zł jak nie więcej szału nie ma.

doloz jeszcze troche i kupisz calego anglika i kupa czesci ci jeszcze zostanie, drogie czesci wyszukales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz jeszcze troche i kupisz calego anglika i kupa czesci ci jeszcze zostanie, drogie czesci wyszukales

To jest prawda. Kupić nawet lekko puknietego i cala masa części nawet pierdułek.. Z tym tylko że trzeba mieć gdzie ew. trzymać dawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe.. Gość od którego mialem kupić skrzynie poleciał sobie w chu** i sprzedal ją.. Myślałem ze go zabije.. Wobec tego dzwonilem o przekładke z automatu na manual.. i co? sam koszt robocizny 2500 a w drugim miejscu 3000 +cześci.. :/

Może znacie kogoś z Wawy - okolic kto zrobi to za normalne pieniądze..? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiar do gościa który leczy automaty, nawet robiłem u niego W211 tyle ze zakład jest pod Kielcami, to miałbys kawałek, ale facet jest konkretny i nie drogi-tel.605 312 191

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam namiar do gościa który leczy automaty, nawet robiłem u niego W211 tyle ze zakład jest pod Kielcami, to miałbys kawałek, ale facet jest konkretny i nie drogi-tel.605 312 191

Dzięki za kontakt.

Właśnie udało mi się kogoś znaleźć spod Warszawy - Jabłonna, cena wstępnie nie za duża.. 800-1000zl za robocizne.. Zobaczymy co z tego będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh za takie pieniądze i ja ci mogę to zrobić tylko ze do mnie byś miał kawałek drogi

Gdybym mial lawete to byśmy sie dogadali..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz jeszcze troche i kupisz calego anglika i kupa czesci ci jeszcze zostanie, drogie czesci wyszukales

To jest prawda. Kupić nawet lekko puknietego i cala masa części nawet pierdułek.. Z tym tylko że trzeba mieć gdzie ew. trzymać dawce

widzisz , miałem leżeć ADR ze skrzynią i silnikiem , jeszcze półtora miesiąca temu , teraz juz za późno , a pusciłbym ci za grosze :confused4:

wkładaj manuala i sie nie zastanawiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doloz jeszcze troche i kupisz calego anglika i kupa czesci ci jeszcze zostanie, drogie czesci wyszukales

To jest prawda. Kupić nawet lekko puknietego i cala masa części nawet pierdułek.. Z tym tylko że trzeba mieć gdzie ew. trzymać dawce

widzisz , miałem leżeć ADR ze skrzynią i silnikiem , jeszcze półtora miesiąca temu , teraz juz za późno , a pusciłbym ci za grosze :confused4:

wkładaj manuala i sie nie zastanawiaj

Gdybym wiedzial ze ta skrzynia sie posypie to bym wtedy ja wział.. Ale jak to sie mówi.. Jakbym wiedział ze upadne to bym się położył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...