Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Ciężko pali


stowa50

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taki oto problem auto trzymam pod wiata dzis rano -14 odpalil od pierwszego pojechalem do pracy i na parkingu naglle zgasl kilkanascie razy probowalem odpalic az sie w koncu ciezko udalo dalej godzina 15.30 kilka moze 8 , 9 prob rozruchu ciezko ale odpalil jak sie dobrze rozgrzeje to pali na dotyk co sie dzieje do -5 palil niezle nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiepskie paliwo, woda w paliwie. Świece nie grzeją ale to raczej rano też miałbyś problem. Mam ten sam silnik i czasem jak jest trochę letni to świece go nie grzeją choć by się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś to samo w firmowym mietku, paliwo zamarzało po prostu i nie dało się jechać,poszedłem do spożywczaka kupiłem dwie flaszki denaturatu :kox: wlałem do baku i po sprawie jak ręką odjął.

Dodam że paliwo to cały bak verwy z orlenu w Kazimierzu Dolnym, te nasze paliwa -15 i :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej paliwo to mi nie zamarzlo bo od tych kilku dni mrozow jest caly czas tak samo na zimnym moze byc pod wiata a jak postoi ok 8 godzin na dworzu to jest klopot z odpaleniem kreci i koniec lapie dopiero po kilku razach nie wiem moze to byc kat wtrysku ????????? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tez mam male problemy.dzis bylem u elektryka sprawdzil mi czy grzeja swiece (miesieczne ngk),kazda po kolei sprawdzal i kazda iskrzyla, nastepnie sprwadzal czy dochodzi do nich napiecie,odpinal czujnik temperatury i wymuszal -20 stopni(tak mi powiedzial), jak przyrzad mial w reku jak probowka i powiedzial ze wszystko oki, a ze tam jest polaczenie szeregowe to jak napiecie dochodzi do jednej to do wszystkich napewno tez.Kat wtrysku 49, a silnik przy porannym rozruchu bardzo brzydko pracuje,rzuca nim i obroty skacza miedzy 1200-1000, po okolo 20 sek praca sie stabilizuje i chodzi rowno.Juz nie wiem gdzie szukac przyczyny, moze filt paliwa manna, ale on ma dopiero 10tys nalatane?A czy rozrusznik tez ma cos do rzeczy bo slabiej kreci przy tych temperaturach i moze nie daje odpowiedniej sily zeby silnik odpalil na wszystkie gary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, najprostsza rzecz paliwo,

szukamy winowajców w swoich autkach, a to paliwo z "markowych" stacji jest do d*py np. jesienne,

dlatego ja w razie czego wlałem dodatek Super Diesel Additiv Liqui Moly, jest na nafcie więc rozpuści parafinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...