Treść opublikowana przez stowa50
-
[B5 1Z] Rozmiar podkładki śruby miski olejowej
dzieki
-
[B5 1Z] Rozmiar podkładki śruby miski olejowej
witam mam pytanko jaka jest podkladka miedziana na srubie zlewania oleju chodzi mi o srednice i grubosc bo chce kupin nowa bo mi kapie z pod korka dzieki
-
[B5 1Z] Podkładka
witam mam pytanko odnosnie podkladki pod srube zlewu oleju miski olejowej chce kupic nowa , jaka ona ma grubosc i srednice dzieki za odpowiedz.
-
[B5 AJM] Kolumna kierownicza-budowa
ja mam magiel do wymiany natychmiast leje mi sie ciurkiem z lewej strony
-
Regeneracja maglownicy.
witam mam prosze adresy i telefony regeneracji maglownic w Łodzi oraz czy mozna wyjac maglownice bez luzowania silnika.
-
[B5 1Z] Podgrzewacz paliwa w filtrze
nie rozumiem czyli strzalka w strone szyby czy zgodnie z kierunkiem jazdy ??????? bo na gorze na blaszce pokazany jest kierunek zgodnie z kierunkiem jazdy
-
[B5 1Z] Podgrzewacz paliwa w filtrze
witam mam pytanie bo wymienilem w filtrze podgrzewacz i nie zwrocilem uwagi w jakim kierunku byla strzalka na nim a zalozylem strzalka do przodu prosze o podpowiedz czy to dobrze czy zle
-
[B5 1Z] Regulator alternatora bosch
dzieki sory
-
[B5 1Z] Regulator alternatora bosch
witam mógłbym prosic o numer katalogowy regulatora napiecia do alternatora bosch z gory dzieki
-
[B5 AHU] Paliwo nie dochodzi do filtra paliwa
nie tankuj na orlenie LIPA
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po długim postoju.
Załóż zawor zwrotny przed filtrem ja tak zrobiłem i jest lepiej a może paliwko masz złe może przymarza?
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
a gdzie je kupic????????
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
tia baaaardzo smieszne rookie bardzooooooooooooooooooo [br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 07:50_________________________________________________qniec tematu zbedne komentarze zbedne
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
czarnyGT chyba jutro wyprubuje twoja metode mysle ze zda egzamin :good:dzieki za podpowiedz
-
[B5 1Z] Pokruszone kapturki świec żarowych
witam mam taki problem pokruszyly mi sie katpurki od przewodow swiec zarowych i '' siedza'' na nich luzno tak ze przed pierwszym rozruchem musze je codziennie poprawiac co tu wymyslic z tym problemem oprocz wymiany ich ???????????????
-
[ALL] Dodatek do paliwa
denaturat albo nafta to i to sprawdzone
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
mialem ten sam problem kup dwie butelki denaturatu wlej do baku i doslownie 20m min i uruchom silnik i niech sobie pochodzi pomiesza sie z woda i silnik przepali najprostszy sposob u mnie pomoglo
-
[B5 1Z] Ciężko pali
u mnie jednak paliwo zamarzlo dwie buteleczki dykty i jak reka odjal pali dobrze a chwilowa niero9wna praca silnika nie ma co sie przejmowac pochodzi chwilke i jest dobrze u mnie jest tak samo wazne ze pali
-
[B5 1Z] Ciężko pali
no raczej paliwo to mi nie zamarzlo bo od tych kilku dni mrozow jest caly czas tak samo na zimnym moze byc pod wiata a jak postoi ok 8 godzin na dworzu to jest klopot z odpaleniem kreci i koniec lapie dopiero po kilku razach nie wiem moze to byc kat wtrysku ?????????
-
[B5 1Z] Ciężko pali
Ja mam taki oto problem auto trzymam pod wiata dzis rano -14 odpalil od pierwszego pojechalem do pracy i na parkingu naglle zgasl kilkanascie razy probowalem odpalic az sie w koncu ciezko udalo dalej godzina 15.30 kilka moze 8 , 9 prob rozruchu ciezko ale odpalil jak sie dobrze rozgrzeje to pali na dotyk co sie dzieje do -5 palil niezle nawet
-
[B5 AFN] Po ilu km temperatura wskazuje 90C w 1.9Tdi 110KM 99r
witam a czy przy temp 90 stopni plyn w zbiorniku wyrownawczym powinien byc zimny czy cieply po przejechaniu ok 12 km ????
-
[B5 1Z] Uszczelniacze pod klawiature(okrągłe)
Dziękuję za odpowiedż
-
[B5 1Z] Uszczelniacze pod klawiature(okrągłe)
jak się to fachowo nazywa i czy można kupić bez problemu?????
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem tutaj nowy wiec pozdrawiam serdecznie wszystkich i myśle ze skorzystam z wielu podpowiedzi z forum.