Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wczoraj do domu na święta zawitała kolejna a4 :decayed:

Po autko wybraliśmy się 300km Golfem II 1.6 TD na oponach letnich, prawie bez ogrzewania (było -17) i po ujechani jakichś 2 km wysiadło wspomaganie...

A teraz o autku:

Silnik: AHU 90KM

Rok: sierpień 1996

Przebieg: 213000 (niby)

Kolor: LYZM

Wyposażenie:

ABS

el. szyby i lusterka

2 podłokietniki

klimatronik

2 poduszki

skórzana kierownica (obszyta)

reg. świateł

radio Grundig

felgi 16" ZAGATO MILANO

dzielona tylna kanapa

obniżone zawieszenie -przód -40 tył -30

centralny zamek z pilotem i alarmem

lotka z trzecim stopem.

Zrobione:

brewki KAMEI usunięte

gril KAMEI zamieniony

został założony znaczek OOOO na klape tylną w czarnym połysku ale szybko się znudził :decayed:

oponki przód letnie 205/55 przód Continental PremiumContact i tył Michelin.

wyczyszczone felgi

zaciski na żółto

zamalowane pionowe wstawki w zderzaku - między kratkami

podświetlanie podnóży :naughty:

wyczyszczone kominki

Poniżej 11 zdjęć z dnia 22.05.2010 czyli:

wyplakowane plastiki z zewnątrz, otarty z kurzy silnik i przeczyszczone zawiasy.

reszta starsza.

A teraz fotki:

20100522629.th.jpg 20100522620.th.jpg 20100522616.th.jpg 20100522614.th.jpg 20100522625.th.jpg 20100522633.th.jpg 20100522632.th.jpg 20100522634.th.jpg 20100522601.th.jpg 20100522603.th.jpg 20100522637.th.jpg 20100428445.th.jpg 20100515522.th.jpg 20100428441.th.jpg 20100428439.th.jpg kopiap11209011024x68039.th.jpg p1130024929x522.th.jpg p1130033929x522.th.jpg 20100428447.th.jpg p1120634.th.jpg

A tak było: :evil: :evil:

p11201541024x680.th.jpg p11201561024x680.th.jpg

Opublikowano

Prawie jak moja, tylko że ja nie mam tych dodatków, oprócz lotki( uważam że jest spoko) :> Ogółem ładna,oby słuzyła;)

Opublikowano

zawias :good:

Opublikowano

włoszka byla lepsza :tongue4:

Opublikowano

Zawiecha chyba -40 Na lato aż się prosi o 17" kółeczka :cool1: A jak byś zrobił dokładki i progi w kolor to by było kox :kox:

Opublikowano

ładne brewki :naughty: :naughty:

a tak serio to fajna, widać że ktoś o nią dbał :good: pomyśl jeszcze nad gumowymi dywanikami na zimę, przydatna sprawa :wink4:

Opublikowano

To moze teraz napiszesz co bylo z wloszka nie tak ze poszla w swiat ? Moze byc PW, pytam bo to teoretycznie zadna zmiana... rozumiem jakbys polifta kupil ;)

Opublikowano
  • Autor

To moze teraz napiszesz co bylo z wloszka nie tak ze poszla w swiat ? Moze byc PW, pytam bo to teoretycznie zadna zmiana... rozumiem jakbys polifta kupil ;)

zmiana rocznika... raziło mnie od kupna to 1995 rok... a tutaj jednak jest ten 96r - lampy tylne po lifcie, wszystko w kolorze, zamykanie centralki od środka i takie tam drobiazgi. A i tapicerka - jednak szara to szara :decayed:

ładne brewki :naughty: :naughty:

a tak serio to fajna, widać że ktoś o nią dbał :good: pomyśl jeszcze nad gumowymi dywanikami na zimę, przydatna sprawa :wink4:

jak chcesz to brewki Ci opchnę :cool1: a o dywanikach już była rozmowa na forum... guma - nigdy! :kox:[quote

Opublikowano
  • Autor

napisz, co to za zawias, bo ładnie siedzii:)

no niestety nie wiem, ale zmierzę z innym na ori zawiasie...

Opublikowano

napisz, co to za zawias, bo ładnie siedzii:)

no niestety nie wiem, ale zmierzę z innym na ori zawiasie...

zmirzy oczywisie mozeesz, ale weź zerknij pod spód o tam jest:P np jakie kolorki :polew:

Opublikowano

ALEEEEEEEEEEEE BRZYDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Granatowa była ładniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

ALEEEEEEEEEEEE BRZYDKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Granatowa była ładniejsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie ładniejsza* tylko taka sama jak twoja, prawie :wink4: i to mi przeszkadzało :polew:

Opublikowano

No to po co ci teraz gorsza? :polew:

Opublikowano
  • Autor

złe napisałem ale już poprawiłem :D p.s. umyłem felgi cifem... ale nie chce mi się podłączać aparatu żeby fotkę wrzucić, może później albo jutro :tongue4:

Opublikowano

Na prawdę dziwi mnie to, że zamieniłeś swoją włoszkę na to sreberko po przejściach :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Na prawdę dziwi mnie to, że zamieniłeś swoją włoszkę na to sreberko po przejściach :thumbdown:

po jakich znowu przejściach?

auto nie było uderzone na 100% tak samo jak nie było malowane...

Opublikowano

Ale osoba która zaklada taki grill i brewki to chyba nie poto żeby do kościoła jeździć :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ale np po to, że mu się tak podoba...?[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 10:04_________________________________________________wyczyszczona felga:

p1120174675x448.jpg

Opublikowano

a o środku zapomniałeś :cool1: :gwizdanie: , jak dla mnie popylina :no:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.