Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a w środku co znowu jest nie tak? brakuje połowy fotela czy co? bo może "też" przeoczyłem.

Opublikowano

mówię o wnętrzu felgi , za ramionami :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mówię o wnętrzu felgi , za ramionami :tongue4:

no tak sory :D felgi wyczyszczę całem, pewnie dzisiaj bi jest już 0*C więc będzie umyte itp. a ja tym cifem narazie umyłem tylko przednie i ten syf po klockach. A jak coś to felgi pościągam i całe wyszczotkuje :wink4:

Opublikowano

heheheh ja tylko żartuje nie denerwuj się :polew: w felgi wstaw znaczek audi można tanio kupić taki wklejany ;)m będzie aldnie wyglądać ;)

Opublikowano
  • Autor

hehe, no może gdzieś się kupi ;) a orientuje się ktoś co to za firma tych felg w ogóle: ZAGATO MILANO ? Z tego co ja widziałem w necie to produkowali auta, a te felgi widziałem już też przy innej a4.

Opublikowano

włoszka była fajniejsza:P nawet pomimo swojego rocznika :good:

Opublikowano
  • Autor

każdemu się co innego podoba :decayed: ale w 2010 bedzie już polift :kox:

Opublikowano

Na prawdę dziwi mnie to, że zamieniłeś swoją włoszkę na to sreberko po przejściach :thumbdown:

po jakich znowu przejściach?

auto nie było uderzone na 100% tak samo jak nie było malowane...

To dlaczego maska wygląda tak jak wygląda?

Opublikowano
  • Autor

no to tak na zdjęciach tylko wygląda, ale naprawdę nic nie widac. Chcesz to porobie więcej zdjęc i wyślę ci jak nie wierzysz :cool1:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 12:07_________________________________________________sprężyny są żółte - ktoś po kolorze może coś stwierdzić? :chytry:

Opublikowano

Zmierz odległość od środka piasty do rantu błotnika (prześwit). Standardowo jest to 39 cm. U Ciebie będzie mniej.

O tyle o ile mniej o tyle cm masz obniżone auto.

Opublikowano

fajna audiczka taka jak moja hehe zmien kierunki boczne na biale i rurki wypoleruj i bedzie git :good: zmien lampki przod na polifta tez to bede czynil ale dopiero po zimie wiadomo swieta ;( i inne wydatki 3maj sie pozdro

Opublikowano

Zmierz odległość od środka piasty do rantu błotnika (prześwit). Standardowo jest to 39 cm. U Ciebie będzie mniej.

O tyle o ile mniej o tyle cm masz obniżone auto.

39? o kucze to musze u siebie zmierzyc :good:

Opublikowano
  • Autor

No nareszcie pogoda dopisała i mogłem wysprzątać autko :kox:

Zdjęcia w 1 poście.

Autko umyłem odkurzyłem, odnowiłem tłumik, założyłem podświetlanie nóg po otwarciu drzwi, ale zapomniałem zmieszyc odległości od piasty do błotnika...

Wczoraj jeszcze byliśmy na trzepaczce i wszystkie amory mają ok 78%.

A teraz zostało czekac na kolacje wigiliją i zaczpanowac o 24.00 pod kościołem czystą furką :kox:

Opublikowano

Trzeba było wyrwać brewki przy okazji, prezentowałaby się jeszcze lepiej :good:

Opublikowano
  • Autor

brewki są dodatkowo do lamp przyklejone klejem, ale wywalę je na pewno jak grill będzie ori ;)

Opublikowano

Autko umyłem odkurzyłem, odnowiłem tłumik, założyłem podświetlanie nóg po otwarciu drzwi,

prawych i lewych z osobna?

masz na to jakis szybki i latwy patent? ile Ci to zajelo?

Opublikowano
  • Autor

nie no oby dwie razem sie zapalają. Tak jak to zaprezentowałem w "Zrób to sam" :wink4:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 18:50_________________________________________________

Zmierz odległość od środka piasty do rantu błotnika (prześwit). Standardowo jest to 39 cm. U Ciebie będzie mniej.

O tyle o ile mniej o tyle cm masz obniżone auto.

Zgodnie z tą wskazówką zmierzyłem właśnie, i jeśli dobrze to zmierzyłem to tył jest niższy o 3cm a przód o jakies 4-4,5cm.

I jeszcze pytanie czy na ori zawiasie z przodu i z tyłu powinno być 39cm?

Opublikowano

w serii z przodu, na 15" 195/65 jest 39cm :)

Opublikowano

w serii z przodu, na 15" 195/65 jest 39cm :)

Nie ma znaczenia rozmiar felg.

Ma być 39 cm.

Opublikowano

w serii z przodu, na 15" 195/65 jest 39cm :)

Nie ma znaczenia rozmiar felg.

Ma być 39 cm.

w serii z przodu, na 15" 195/65 jest 39cm :)

ło to u mnie jest niecale 34 cm :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.