Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie rozumiem po co inwestować w auto, które jest/było (?) na sprzedaż

Opublikowano
  • Autor

P.S. miałem okazję kupić soczewkę Valeo za 100zł ale jakoś tak wyszło... teraz żałuję.. poszukałbym drugiej w tej cenie i byłoby ciekawie :disgust:[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 22:58_________________________________________________

nie rozumiem po co inwestować w auto, które jest/było (?) na sprzedaż

znowu to samo.. to czyli, że najlepiej nic nie robić i niech się psuje... następny właściciel będzie zadowolony. A to czy ktoś kupi to auto to nie ważne. Cena jest 14500 a nie zależy nam zupełnie na sprzedaży. Niech sobie wisi ogłoszenie. Jak komuś przeszkadz to już mówiłem wcześniej, że wypowiadać się nie musi. I więcej na ten temat nie gadam. :)

Opublikowano

ja po prostu wyraziłem swoje zdanie, nie denerwuj się chłopaku bo w młodym wieku zawału dostaniesz :decayed: ja po prostu mając auto na sprzedaż nie robiłbym już żadnych modów typu dywaniki czy inne lampy :P

Opublikowano
  • Autor

hehe, jakby to ode mnie zależało to ja bym nie sprzedawał :naughty:

Opublikowano

co do radyjka kolego ja tez mam orginal glosniki i daja dobrze rade :)

Opublikowano
  • Autor

zamiast znaczka to mogles wy***ac ten spojler :decayed:

tata nie będzie malował niczego, co innego jakby się trafiła klapa w tym kolorze.. jest jedna ale za 150zł :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

...Ale żeby tak znaczek OOOO wywalić ? :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

...Ale żeby tak znaczek OOOO wywalić ? :kwasny:

jakoś mi nie pasował.. nad półką w pokoju wygląda lepiej :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dawaj fotki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dawaj fotki :naughty:

e tam, nie ma się czym chwalić :embarrassed:

Opublikowano

taki mod i sie nie chwalisz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

20100617865.jpg

zdjęcie dalej z telefonu, i w sumie nie widać żadnego efektu... :disgust:

ale na żywo jest lepiej :decayed:

muszę sobie sprawić aparat - a może ktoś się zna na aparatach i mi pomoże? [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 22:13_________________________________________________chodzi o hak holowniczy, jest żółty :przebiegly:

Opublikowano

chodzi o hak holowniczy, jest żółty :przebiegly:

No ale pytam się na uj on jest żółty? :polew: chyba nie czaję bazy :embarrassed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

żeby wszyscy się pytali - po co? :kox:

Opublikowano

sory ale ślepy jestem nic tu nie widze :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ten spojler wywaliłbym z tej klapy, nie pasuje do niczego...

felga malunia i ginie w budzie B5

powodzonka w dalszych modach :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ten spojler wywaliłbym z tej klapy, nie pasuje do niczego...

felga malunia i ginie w budzie B5

powodzonka w dalszych modach :)

dzięki.

wiem że lotka do niczego, ale żeby ją wywalić to nowa klapa albo szpachlowanie..

16" wcale nie ginie aż tak. chcę te sprzedać i kupić jakieś fajnie 17" najlepiej BBS :decayed: ale zobaczymy.[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 14:36_________________________________________________SPRZEDANA!

Można zamykać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.