Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

z przodu czy z tyłu?

Dzisiaj wymieniłem 2 wahacze prawa i lew strona góra przód :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu czy z tyłu?

Dzisiaj wymieniłem 2 wahacze prawa i lew strona góra przód :evil:

z przoda z tylu jakos kali 35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesteś 1cm bliżej piachu :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:27_________________________________________________widział ktoś na forum gdzieś temat jak wyciągnąc kratki ze zderzaka przedliftowego? Bo właśnie skończyłem myc furke i się dopatrzyłem, że środkowa kratka była chyba pomalowana na srebrno... a myślałem cały czas, że to niedomyte było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jesteś 1cm bliżej piachu :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 00:27_________________________________________________widział ktoś na forum gdzieś temat jak wyciągnąc kratki ze zderzaka przedliftowego? Bo właśnie skończyłem myc furke i się dopatrzyłem, że środkowa kratka była chyba pomalowana na srebrno... a myślałem cały czas, że to niedomyte było...

ciagnij do siebie ona sie trzyma na takich wciskach w poprzeczke w zderzaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ona nie chce wyjśc...

moze jest jakos przykręcona dodatkowo albo w jakis sposób przyklejona :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale narazie i tak nie mam farby, żeby ją przemalowac. Grzebałem przy zderzaku w innej sprawie i zaraz pokażę rezultat :rolleyes:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 15:01_________________________________________________a więc fotki, ale najpierw pytanie - co się zmieniło w przednim zderzaku? :decayed:

p.s. Autko dziś znowu umyłem i cieszy oko w dalszym ciągu. :cool1:

p11204491053x592.jpg

oraz musiałem prysnąć farbą na końcówkę tłumika, bo robiłem tak jak zawsze ale nie wkrętarką tylko wiertarką i ciut za głęboko... ale wygląda :kox:

p11204421053x592.jpg

p11204411053x592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale narazie i tak nie mam farby, żeby ją przemalowac. Grzebałem przy zderzaku w innej sprawie i zaraz pokażę rezultat :rolleyes:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 15:01_________________________________________________a więc fotki, ale najpierw pytanie - co się zmieniło w przednim zderzaku? :decayed:

p.s. Autko dziś znowu umyłem i cieszy oko w dalszym ciągu. :cool1:

p11204491053x592.jpg

oraz musiałem prysnąć farbą na końcówkę tłumika, bo robiłem tak jak zawsze ale nie wkrętarką tylko wiertarką i ciut za głęboko... ale wygląda :kox:

p11204421053x592.jpg

p11204411053x592.jpg

no pokaz fotke z prostego kąta, tego zdesia :good:

a co tam sie stalo z tymi rurkami bo co sie stalo ta wiertarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu zawsze czyściłem wydech szczotą drucianą, ale tym razem przedobrzyłem i nieładnie to wyglądało... :wallbash:

p11204471053x592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu zawsze czyściłem wydech szczotą drucianą, ale tym razem przedobrzyłem i nieładnie to wyglądało... :wallbash:

p11204471053x592.jpg

aha bo to raczka trzeba papierkiem na wode i pasta do poloerowania :good:

no maznij jeszcze srodkowa kratke na czarno i bedzie git :good: halo by sie przydalo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie chce wypolerowanego tłumika :decayed: ten mi się bardziej podoba :cool1:

a halo będzie jak znajdę komplecik halogenów za 100zł :polew: nie no jak zostanie na dłużej to może kiedyś się założy :gwizdanie: ale to prędzej pewnie przednie lampki na FL. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny rodzynek tylko pozazdrościć :cool1:

ladne wozidlo :slina::)

dzięki chłopaki :hi:

w porównaniu do passata (przed włoszką :tongue4:), w którym też było ahu to jest przepaść... pasek się nie rozpędza w wersji 90KM a znajomy teraz przywiózł 115KM i rewelacji też nie robi...

inny znajomy też ma w toledo ahu i tam bardzo denerwujący jest krótki gaz. Ale żeby miał nadmiar mocy to też nie mogę powiedziec. Lepszy efekt robi 1Z w a4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasek się nie rozpędza w wersji 90KM a znajomy teraz przywiózł 115KM i rewelacji też nie robi...

tu się zgadzam, jeździłem passatem 130KM i jakoś prawie porównywalnie z moim madafakerem :gwizdanie:

ps na gwałt zmieniaj ten grill i wywalaj brwi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. pasek jakoś jechał na wyższych obrotach ale nie było mowy o rozpędzaniu z 1500 obr/min... tam minimum musi byc 110KM... ale z niemiec 200km/h szedł :good: i to z kulturką pracy.

Przy tej audi jesteśmy cholernie zadowoleni z silnika... chodzi ciuchutko - prawie jak benzynka i turbo trochę słychać :travolta:

co do grila to narazie niestety nie będzie zmian. Napinacz jest do wymiany... więc koszty, a jak wiadomo styczeń do najbogatszych miesięcy nie należy... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy na oku pięknego paska 110 z full wypasem w automacie :evil: a jak nei to to audi będzie po lifcie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...