Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Problemy z obrotami.....


pawelkrk23

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili numer zaworu regulującego ciśnienie to 06F129101P

Na samym zaworze widnieje informacja o ciśnieniu 1,3, a w starym z końcówką E 0,7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To i ja się dołączę. Mój temat w którym nikt mi nie pomógł nie stety: http://a4-klub.pl/2-0t-232/niestabilne%5Cfalujace-obroty-silnika-275520/

Od tego czasu do dnia dzisiejszego sytuacja wygląda tak samo, ani lepiej ani gorzej. Do czeka już się przyzwyczaiłem..

Dodam od siebie że zawór PCV (06F129101P) - jego wymiana, mi nie pomogła. Wymiana przepustnicy też nie pomogła. Wymieniłem również zawór: Nr. jakie widnieją na zaworze: II 04T 35659001107018B 7.00415.02 APG - proszę wpisać w Google to ukażą się zdjęcia owego zaworu. Również nic.

Nie mam pojęcia już co to może być, jeden z mechaników zasugerował rozebrać motor. Póki co do tego nie doszło, auto jeździ do dziś. Spalanie po mieście 10 w trasie 7. Moc auta bez zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soga, napisales w tym temacie ostatni post ze wstawiles do warztatu i tyle cie tam widziano, sam tam dopisalem od siebie ale narazie nic, czekam na ziomka zeby mial chwile czasu zeby zrobic logi, bo mam podobny problem tylko nie wiem czy mam sie brac z odme, pcv czy przeplywke czy jeszce co innego. Po przeczytaniu tego watka wieksze podejrzenie padlo na pcv kiedy kolega wspomnial o poceniu sie uszczelki ktore u mnie wystepuje. W poniedzialek udam sie do ASO w celu zlokazlizzowania odpowiedniego zaworu pcv, wszystkie numery tej czesci ktore sprawdzalem w etce przestaja podchodzic pod b7 z jakiegos powodu, takze nie wiem ktory zamawiac. Popytam w aso ale ich kompetencje czasem mnie przerazaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda a4b8 2.0 tfsi ale podobny problem, błędy p0507 i p2279 wymieniona odam i pojawią się błąd p0507 oraz p0441 jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...