Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] V-max?


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

do 0[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:54_________________________________________________tu masz filmik z 210 do 10 :)

z 220 do zera jest praktycznie to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toż to kurde w mieście było .... bo światła widziałem .... [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:01_________________________________________________masz odwagę chopie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest S1 z BB do Katowic. To akurat jest chyba przed Pszczyną albo w Pszczynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest S1 z BB do Katowic. To akurat jest chyba przed Pszczyną albo w Pszczynie

kurcze ruch jak w mieście normalnie ..... ile tam miałeś spalanie przy tej V ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przy takiej jezdzie mam tak ok. 12. Jak jade Vmaxem na oporze to mam 14,7...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aczkolwiek jak kiedyś jechałem z Krk do Brzeska za Cuberem to miałem średnie 16,7[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:07_________________________________________________

siemian : a jaka jest droga hamowania z 220km/h do 0 ? 250m? nie wiem, strzelam :)

http://www.prawko-kwartnik.info/kalku/zatrzymanie.html

tu macie kalkulator dla wariatów ;) pozdrawiam Kuba

nigdy tego nie liczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przy takiej jezdzie mam tak ok. 12. Jak jade Vmaxem na oporze to mam 14,7...

ja na autobanie przy ok 200 miałem chyba ok 9 z haczykiem ale nie pamiętam dokładnie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przy takiej jezdzie mam tak ok. 12. Jak jade Vmaxem na oporze to mam 14,7...

ja na autobanie przy ok 200 miałem chyba ok 9 z haczykiem ale nie pamiętam dokładnie ....

Przy 200 pewnie będe miał coś 9-10. Ale potem niestety spalanie zaczyna gwałtownie rosnąć...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:12_________________________________________________szkoda że skrzynia nie jest dłuższa bo autko ma jeszcze moc, tyle żę juz obroty go dłąwią...

Zresztą jakby szósteczka była dłużdza to mógłbym sobie śmigać 200 bez obawy że przegrzeje olej. A tak to staram sie 180 nie przekraczać na dłuższą mete... chyba że się śpiesze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie... to nie silniki do takiej ciągłej jazdy... szkoda że nie masz wskaźnika temperatury oleju :wink4:

Dodam ze nie jechalem tak specjalnie dlugo bo niecale 10min, a obroty.. 3400.. ;) mimo wszystko zgadzam sie.

tak zle jak z siemianem ze mna jeszcze nie jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój BLB z mulitroniciem na trybie S ciągnie na 6biegu do 190km/h, a na 7biegu przy 210km/h ma 3900obr/min :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie też mi się coś wydaje że przy 210 3400 obrotów to troche mało...

Młody może źle spojrzałeś?

Obrotomierz to to po lewej stronie... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ciut wiecej niz 3400 ale napewno nie 3900, cos w granicach 3500. W najblizszym czasie sprawdze.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:48_________________________________________________Zeby nie byc goloslownym :P

313f0bc055948198med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ciut wiecej niz 3400 ale napewno nie 3900, cos w granicach 3500. W najblizszym czasie sprawdze.[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:48_________________________________________________Zeby nie byc goloslownym :P

:blink:.......na manualu przy 210km/h (6 bieg) to ok 4100obr :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>?

jest jakaś różnica jak mam zimówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>?

jest jakaś różnica jak mam zimówki?

Zerknij na profil furki siemiana to się dowiesz... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>?

jest jakaś różnica jak mam zimówki?

Bo ja mam 200 koników a nie 140 :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...