Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] V-max?


czarny

Rekomendowane odpowiedzi

na 16 to inna sprawa. Ja wszystkie pomiary robiłem na 235/40/18.

A z doświadczenia wiem (jak jeszcze modłem założyć 16') że rozmiar kół robi dużą róznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy autobahn licznik pokazywał troszkę ponad 210 ale nawigacja jedyne 201 km (navi Becker) opony 16 auto troszkę załadowane.

Bo kazdy licznik przekłamuje ;) im szybciej, tym więcej przekłamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dodać, że dwa 2,0tdi nie trzymają serii, ktoś na forum robił program i przed programem na hamowni wyszło mu ponad 150ps i później niema się co dziwić, że niektórym pokazuje więcej na liczniku jak np. Dawidowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątpię, ze 140KM i ponad 1500 kg pojedzie więcej niz 200-205km/h, może i na liczniku pokaże 220km/h, ale w rzeczywistości jest to około 200km/h. Mój 2.7 TDI na niemieckiej autostradzie pokazał licznikowe 235km/h a 2 navi Sony i Clarion pokazywały 218-220km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ma rację... u mnie jest jeszcze gorzej z licznikiem mimo prawidłowego ustawienia sterownika (felgi, opony)

o ile mnie pamięć nie myli przy 220 miałem coś ok. 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze dodać, że dwa 2,0tdi nie trzymają serii, ktoś na forum robił program i przed programem na hamowni wyszło mu ponad 150ps i później niema się co dziwić, że niektórym pokazuje więcej na liczniku jak np. Dawidowi.

Tak jak mi wyszło w serii 156KM :tongue4: ale nie sprawdzałem ile max poleci, 215km jechałem bez problemu ale to już po chipie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, Gryfi przywołałeś mnie to się wypowiem. Mój BLB leci po równym gdzieś 230. Z górki da się rozpędzić do 240 i w miare tą prędkość trzyma choć obroty to są już kosmiczne...

Ogólnie staram się tak nie jezdzić bo to zle dla silnika... :polew: :polew: :polew::D :laghing2: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:50_________________________________________________a hamuje w 6 sekund z 220 do 0. :)

to elegancko a czemu ci tyle pójdzie a mi nie;>?

jest jakaś różnica jak mam zimówki?

Bo ja mam 200 koników a nie 140 :decayed::naughty:

na profilu pisze 140 :P a co masz 3,0 ? czy czipa walneles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na profilu nie da sie wpisac mocy - ona odpowiada modelowi silnika :P W profilu masz rowniez link do opisu auta, tam znajdziesz mody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo na profilu się ustawia kod silnika i wg. niego jest moc wyświetlana. :)

Mam troszke dłubnięte 2.0.

Zapraszam do lektury :)

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_moj_nowy_nabytek_audi_a4_20_tdi_avant_b7-t39852.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215 na szafie 205 na navi Clarion, to był max, dalej to już tylko górka mogła pomóc lub wiatr w plecy. Tak na marginesie to uważm , że co za dużo to nie zdrowo, nie należy jeździć ze stałą prędkością powyżej 180 km/h, tak jak piszą niektórzy koledzy, że zapina tempomat na 210 na autobanie i śmiga. pozdro All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie powiem

ci od kolegi rodzice miają passata B6 tez 140 ps itp ten sam silnik no i lecial nim licznikowe 225? niby sie nie różnia ale passat wydaje sie byc szybszym a tez ma w Avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Passat > lżejsza buda i najważniejsze to kombi a nie Avant :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...