Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

trześć Trzeniu :decayed:

:hi:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

dobrze , że jedziesz bo samemu to ch*jowo się śmiać z Poźka :good:
Opublikowano

Na górze forum zrobiliśmy z Łukaszem taki czasoumilacz odliczający czas pozostały do zlotu :decayed:

cieszy mnie fakt iż jak narazie wszystkie moje pomysły realizujecie :good:

jesteście na dobrej drodze na Vipa ale to wymaga jeszcze czasu :gwizdanie:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

dobrze , że jedziesz bo samemu to ch*jowo się śmiać z Poźka :good:

Obecny :evil:

Opublikowano

eligancko :decayed:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

Siema Czeniu :hi: Kope lat :decayed:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

dobrze , że jedziesz bo samemu to ch*jowo się śmiać z Poźka :good:

Obecny :evil:

koalicja się zawiązuje , jeszcze ctv i Poziomek będzie miał przefukane :decayed:

[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:21_________________________________________________

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

Siema Czeniu :hi: Kope lat :decayed:

joł Sławomirze :hi::wink4:

Opublikowano

koalicja się zawiązuje , jeszcze ctv i Poziomek będzie miał przefukane :decayed:

Pójdę się poskarżyć do Marzenki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

koalicja się zawiązuje , jeszcze ctv i Poziomek będzie miał przefukane :decayed:

Pójdę się poskarżyć do Marzenki :decayed:

Ona Cie chętnie wysłucha :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na górze forum zrobiliśmy z Łukaszem taki czasoumilacz odliczający czas pozostały do zlotu :decayed:

...takie cuś do UK nie doszło-ja nic nie widze... :no:

chleje ale ma taki łeb, że ni chuuuuja po nim nie widać :decayed:

...to moze mu cos dosypac... :mysli:

nie próbowaliśmy do tej pory :naughty: :naughty: :naughty:

może mu wrzucić do herbaty to co w Kac Vegas :naughty:

...i bedzie lał po mordach,jak Mike Tyson... :blink:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________dobra juz widze-na stronie Glownej :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Miejsca się powoli kończą :gwizdanie:

Opublikowano

Miejsca się powoli kończą :gwizdanie:

to było do przewidzenia :gwizdanie: za***iście

i widzę, że Keżor jedzie :good:

Opublikowano

Miejsca się powoli kończą :gwizdanie:

:hi: ja się jeszcze zmieściłem :decayed:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

Kiepska wiadomość :naughty:

Opublikowano

Miejsca się powoli kończą :gwizdanie:

Zapewne w połowie miesiąca cześć ludzi zrezygnuje jak ostatnim razem :decayed:..

No chyba że po obejrzeniu fotek i filmików z poprzedniego zlotu w Bukowinie co ich minęło to nie odpuszczą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

za***iście

tak będzie jak na zlocie pojawi się komplet - 170 osób :kox:

Miejsca się powoli kończą :gwizdanie:

Zapewne w połowie miesiąca cześć ludzi zrezygnuje jak ostatnim razem :decayed:..

No chyba że po obejrzeniu fotek i filmików z poprzedniego zlotu w Bukowinie co ich minęło to nie odpuszczą :gwizdanie:

Bądźmy dobrej myśli :good:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

Kiepska wiadomość :naughty:

:drinks::friends::decayed:

Opublikowano

oznajmiam że będę i oznajmiam że wszyscy macie przejeba*e :ok2::decayed:

Kiepska wiadomość :naughty:

:drinks::friends::decayed:

z Łukaszem sie nie napijesz bo tego zabrania jego specjalna dieta chińskich mnichów :kox::naughty:
Opublikowano

i widzę, że Keżor jedzie :good:

:gicior: mam nadzieje że nie dostane po ryju za stare czasy :>
Opublikowano

z Łukaszem sie nie napijesz bo tego zabrania jego specjalna dieta chińskich mnichów :kox::naughty:

A co zazdrościsz pasibrzuszku ? :naughty::kox::tongue4:

:gicior: mam nadzieje że nie dostane po ryju za stare czasy :>

Fakt ... to jest powód do zmartwień :naughty: :naughty: :naughty:

Ta optymistyczna wersja to taka, że my Ciebie będziemy trzymać, a Prezes będzie Ciebie lał i kopał po worach :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.