Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale fajnie tu u was. można ?

...z nimi nie zaczynaj,bo to sie zawsze zle konczy :evil:
Opublikowano

no nie ? taki full giej :kox:

Taaaaa, nie chciałem tego pisać wprost :naughty: :naughty: :naughty:

:angry:

po świętach zgłaszam to do zarządu :gwizdanie:

ostrzeżony admin,to będą jaja :kox:

Opublikowano

buhhahahah widzę że tu pełnia życia i spamu :polew:

Opublikowano

buhhahahah widzę że tu pełnia życia i spamu :polew:

...jakiego spamu-samo zycie... :tongue4:
Opublikowano

zaraz tu Guru wpadnie i zacznie udowadniać że ma 2 koleżanki :polew:

Oj grabisz sobie :baseball: Chyba ci na zimowy nie pozwolę jechać :cool1:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 10:47_________________________________________________

buhhahahah widzę że tu pełnia życia i spamu :polew:

Powiedział ten co nigdzie na forum nie spamuje :polew:

Opublikowano

buhhahahah widzę że tu pełnia życia i spamu :polew:

Ty się nie ciesz - tylko szukaj punktów w regulaminie "zachowanie nowych na zlotach ogólnopolskich" i pytaj na PW (tych co już byli ) co lubią pić - bo chyba z pustymi rękami nie chcesz wpaść :mysli: chyba że chcesz być pierwszy w dziejach tego forum :gwizdanie:

Opublikowano

ostrzeżony admin,to będą jaja :kox:

Nie da się :naughty::kox::polew:

Opublikowano

Boże tu większy spam niż na śląskich :gwizdanie: Na zlocie też będziecie tyle pie...c?

Opublikowano

więcej :polew:

Opublikowano

więcej :polew:

i z jeszcze większą szyderą :evil:

Opublikowano

więcej :polew:

i z jeszcze większą szyderą :evil:

tzn. mam się bać :chytry:

Opublikowano

więcej :polew:

i z jeszcze większą szyderą :evil:

tzn. mam się bać :chytry:

Poznasz Huga to sam sobie odpowiesz na to pytanie :gwizdanie:

a on dwa razy nie powtarza :evil:

Opublikowano

więcej :polew:

i z jeszcze większą szyderą :evil:

tzn. mam się bać :chytry:

Poznasz Huga to sam sobie odpowiesz na to pytanie :gwizdanie:

a on dwa razy nie powtarza :evil:

:polew: :polew: :polew:

Ja słyszałem o Nim same dobrze rzeczy do Mirona :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Mirona nie słuchaj bo to ściemniacz :gwizdanie:

Opublikowano

Mirona nie słuchaj bo to ściemniacz :gwizdanie:

Nam na spotach mówisz, że jest tu ważny :kox:

Opublikowano

Mirona nie słuchaj bo to ściemniacz :gwizdanie:

Nam na spotach mówisz, że jest tu ważny :kox:

tu tzn gdzie? może chodziło mu o parking tam gdzie macie spoty? Ponoć wózki odwozi z parkingu do marketu więc by się mniej więcej zgadzało :decayed:

Opublikowano

Mirona nie słuchaj bo to ściemniacz :gwizdanie:

Nam na spotach mówisz, że jest tu ważny :kox:

tu tzn gdzie? może chodziło mu o parking tam gdzie macie spoty? Ponoć wózki odwozi z parkingu do marketu więc by się mniej więcej zgadzało :decayed:

w sumie spoty mamy pod C.H Forum w Gliwicach więc nie wiem o które forum mu chodziło :decayed:

Opublikowano

w sumie spoty mamy pod C.H Forum w Gliwicach więc nie wiem o które forum mu chodziło :decayed:

...i tu sie kolejna sprawa na zlocie wyklaruje... :decayed:
Opublikowano

Krolu nie wspominaj tu o mnie bo pomyślą że się kolegujemy :polew:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:18_________________________________________________i zapoznaj się z moim postem z wcześniejszej strony bo Ciebie on też dotyczy :gwizdanie:

Opublikowano

Miron, to zaprosiłeś cały Śląsk na zimowy bo masz urodziny a Ty mi każesz przywozić alkohol?

ja słyszałem że niektórzy nie mogą pić bo potem szaleją

co nie Poziek? :>

PS. Miron nam już wszystko opowiedział :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.