Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ello ziomki

pytanie mam

mianowicie kiedy będzie coś wiadomo na temat czy kulig dojdzie do skutku,

a i czy skutry śnieżne z quadami bedą???

wszystko będzie wiadome w połowie kwietnia :decayed:

ty miron ale wyjazd jest w marcu

brałeś coś ??? :polew: :polew:

ośki mają koniec kwietnia :polew:

Opublikowano

ello ziomki

pytanie mam

mianowicie kiedy będzie coś wiadomo na temat czy kulig dojdzie do skutku,

a i czy skutry śnieżne z quadami bedą???

wszystko będzie wiadome w połowie kwietnia :decayed:

ty miron ale wyjazd jest w marcu

brałeś coś ??? :polew: :polew:

ośki mają koniec kwietnia :polew:

:polew::decayed:

Opublikowano

Maxito - jedziesz pierwszy raz więc o atrakcje się nie martw :gwizdanie:

Opublikowano

Maxito i tu popełniłeś błąd, ja w tamtym roku też się wychyliłem że jadę pierwszy raz i musiałem od piątku do niedzieli pilnować ognia w kominku dla fioletowych , zielonych i czerwonych więc zapomnij o atrakcjach chyba że w kwietniu :cool1:

Opublikowano

Maxito i tu popełniłeś błąd, ja w tamtym roku też się wychyliłem że jadę pierwszy raz i musiałem od piątku do niedzieli pilnować ognia w kominku dla fioletowych , zielonych i czerwonych więc zapomnij o atrakcjach chyba że w kwietniu :cool1:

i kopsałeś po 5dych :cool1:

Opublikowano

Maxito i tu popełniłeś błąd, ja w tamtym roku też się wychyliłem że jadę pierwszy raz i musiałem od piątku do niedzieli pilnować ognia w kominku dla fioletowych , zielonych i czerwonych więc zapomnij o atrakcjach chyba że w kwietniu :cool1:

i kopsałeś po 5dych :cool1:

O tym nie pisałem bo mi wstyd :wstydliwy: a to była kara za nie przyszykowanie chrustu z lasu

Opublikowano

...............no i się Maxito skreślił z listy........................... :polew:

Opublikowano

Miron co ty gadasz jede twardo

jak trzeba palić to napale ktoś jajwyżej mi pokaże jak sie to robi :polew:

Opublikowano

Maxito i tu popełniłeś błąd, ja w tamtym roku też się wychyliłem że jadę pierwszy raz i musiałem od piątku do niedzieli pilnować ognia w kominku dla fioletowych , zielonych i czerwonych więc zapomnij o atrakcjach chyba że w kwietniu :cool1:

Znaczy się, że już masz doświadczenie ? :decayed:

Ekstra, bo w zeszłym roku paliło się aż miło :good:

Opublikowano

to mówice takie jazdy mają być

aż się doczekać nie mogę

:polew:

Opublikowano

to mówice takie jazdy mają być

aż się doczekać nie mogę

:polew:

Będzie się działo :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: zerknalem dzis na liste , widze ze wszyscy czekaja na ostatni moment aby wplacic zaliczke :gwizdanie:
Opublikowano

to mówice takie jazdy mają być

aż się doczekać nie mogę

:polew:

Będzie się działo :gwizdanie:

znalazł się kolejny pierwszy raz jadący - MAX masz pomocnika :polew:

Opublikowano

:hi: zerknalem dzis na liste , widze ze wszyscy czekaja na ostatni moment aby wplacic zaliczke :gwizdanie:

wszyscy na zasiłek czekają

:polew: :polew:

to mówice takie jazdy mają być

aż się doczekać nie mogę

:polew:

Będzie się działo :gwizdanie:

znalazł się kolejny pierwszy raz jadący - MAX masz pomocnika :polew:

każda pomoc się przyda

patrikos po chrust będzie biegał albo po węgiej na stacje

:polew: :polew:

Opublikowano

To jeszcze nagrzejecie mi wody do wanny w VIP roomie :decayed:

Choć kto wie, mogę mieć kaprys kąpieli na świeżym powietrzu więc wannę będzie trzeba wynieść :kox: :kox:

Opublikowano

PANIE i PANOWIE

PRZYPOMINAMY O ZALICZKACH ZA ZLOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

PANIE i PANOWIE

PRZYPOMINAMY O ZALICZKACH ZA ZLOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dokładnie :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Czyszczenie listy się zapowiada :kox:

Opublikowano

Czyszczenie listy się zapowiada :kox:

i dobrze :decayed:

Opublikowano

kuźwa że wiara co roku robi to samo :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.