Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Znaczy się myślisz że Hugo go jakoś "przekonał" żeby nie jechał :naughty:

Opublikowano

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Lublin nas nie lubi? :mysli:

może jadę na jakiś inny zlot :polew:

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Znaczy się myślisz że Hugo go jakoś "przekonał" żeby nie jechał :naughty:

myślę że maczał w tym palce :decayed::polew:

Opublikowano

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Znaczy się myślisz że Hugo go jakoś "przekonał" żeby nie jechał :naughty:

myślę że maczał w tym palce :decayed::polew:

Myślisz że tylko palce :polew: :polew:

Opublikowano

jakaś giejnia tu panuje :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Znaczy się myślisz że Hugo go jakoś "przekonał" żeby nie jechał :naughty:

myślę że maczał w tym palce :decayed::polew:

Myślisz że tylko palce :polew: :polew:

ja nie chce być z nim w pokoju...

Opublikowano

Kuredu już od kilku miesięcy mieszka w Lublinie ..... Hugo ma tam rewir :decayed:

Znaczy się myślisz że Hugo go jakoś "przekonał" żeby nie jechał :naughty:

myślę że maczał w tym palce :decayed::polew:

Myślisz że tylko palce :polew: :polew:

ja nie chce być z nim w pokoju...

Spokojnie Hugo niebieskich nie rusza :polew: :polew: :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 19:45_________________________________________________Ps. Tak słyszałem żeby nie było :decayed:

Opublikowano

i tak nie jadą oboje ... spokojnie możecie spać w pokojach ..... ale nie wiem jak inni z ten teges mają :mysli:

Opublikowano

i tak nie jadą oboje ... spokojnie możecie spać w pokojach ..... ale nie wiem jak inni z ten teges mają :mysli:

:polew:

Opublikowano

no i został tylko jeden z Poznania ..... Trzeniu może być ?

:kox::decayed:

Opublikowano

dobrze że ja mam osobe do spania :polew:

Opublikowano

dobrze że ja mam osobe do spania :polew:

pytanie czy ten sam pokój Wam przydzielą :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:03_________________________________________________pierwszy raz jedziesz ? ja byłem 6 razy na ogólnopolski i tylko raz miałem pecha i przydzielono mi pokój razem z Żoną

Opublikowano
  • Autor

Kasuje... :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma sprawy jak ktoś wytrzyma z moimi dzieciakami to spoko :naughty:

Opublikowano

A można dopłacić i wybrać sobie towarzyszy do pokoju ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A można dopłacić i wybrać sobie towarzyszy do pokoju ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Znaczy się :mysli:

Poziek wiem że tani nie jest, znaczy się duże wydatki na % :decayed:

Posprzątałem listę, ale teraz ślicznie wygląda :>

Opublikowano

A można dopłacić i wybrać sobie towarzyszy do pokoju ??? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

stawka x 3 i skrzynka cytrynówki dla Poźka :decayed:
Opublikowano

Znaczy się :mysli:

Poziek wiem że tani nie jest, znaczy się duże wydatki na % :decayed:

chciałem być z kimś normalnym w pokoju :decayed: ale to chyba muszę jechać z klubem toyoty

Opublikowano

Znaczy się :mysli:

Poziek wiem że tani nie jest, znaczy się duże wydatki na % :decayed:

chciałem być z kimś normalnym w pokoju :decayed: ale to chyba muszę jechać z klubem toyoty

Jarko no tak ładnie prosi że musicie mu dać pokój z T...... :gwizdanie:

Opublikowano

Znaczy się :mysli:

Poziek wiem że tani nie jest, znaczy się duże wydatki na % :decayed:

chciałem być z kimś normalnym w pokoju :decayed: ale to chyba muszę jechać z klubem toyoty

Jarko no tak ładnie prosi że musicie mu dać pokój z T...... :gwizdanie:

Wszystkie nicki zaczynajace sie na T to fajne ludzie :kox:
Opublikowano

nie, z Tomeksem ani z Trzeńkiem tez nie chcę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.