Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, z Tomeksem ani z Trzeńkiem tez nie chcę :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: o k**wa padłem :polew: :polew:

Krolu :good::decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:42_________________________________________________

Znaczy się :mysli:

Poziek wiem że tani nie jest, znaczy się duże wydatki na % :decayed:

chciałem być z kimś normalnym w pokoju :decayed: ale to chyba muszę jechać z klubem toyoty

Jarko no tak ładnie prosi że musicie mu dać pokój z T...... :gwizdanie:

Wszystkie nicki zaczynajace sie na T to fajne ludzie :kox:

Tak myślisz :mysli:

Opublikowano

nie, z Tomeksem ani z Trzeńkiem tez nie chcę :decayed:

z Panem Tomeksem i z Panem Trzeniem :gwizdanie:

Kurffffa , ależ ten Niebieski Plebs jest odważny przed jego pierwszym zlotem :naughty:

Krolu...no cóż , pozostaje mi tylko zaprosić Cubera na odliczanie ... :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Nie pytaj po co :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniek daj mu kropka :decayed:

Opublikowano

Trzeniu jesteś na topie :naughty:

Opublikowano

nie, z Tomeksem ani z Trzeńkiem tez nie chcę :decayed:

z Panem Tomeksem i z Panem Trzeniem :gwizdanie:

Kurffffa , ależ ten Niebieski Plebs jest odważny przed jego pierwszym zlotem :naughty:

Krolu...no cóż , pozostaje mi tylko zaprosić Cubera na odliczanie ... :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Nie pytaj po co :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Trzeniek daj mu kropka :decayed:

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

nie, z Tomeksem ani z Trzeńkiem tez nie chcę :decayed:

z Panem Tomeksem i z Panem Trzeniem :gwizdanie:

Kurffffa , ależ ten Niebieski Plebs jest odważny przed jego pierwszym zlotem :naughty:

Krolu...no cóż , pozostaje mi tylko zaprosić Cubera na odliczanie ... :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Nie pytaj po co :polew: :polew: :polew:

już się boję :decayed:

Opublikowano

.................ktoś mnie wołał :cool1:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

.................ktoś mnie wołał :cool1:

:polew: :polew: :polew:

No nie jeszcze jego tu brakowało :gwizdanie:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie k**wa tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

Opublikowano

Krolu...no cóż , pozostaje mi tylko zaprosić Cubera na odliczanie ... :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Nie pytaj po co

Tylko uprzedź go, że Cuberek odlicza od 30 do 0, ale, że ma z tym problem i jest nerwowy to czasami kończy np. na 17 :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

A ty to myślisz że wszystkich idzie od tyłu nauczyć :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:58_________________________________________________

Krolu...no cóż , pozostaje mi tylko zaprosić Cubera na odliczanie ... :gwizdanie: :kox::naughty::decayed:

Nie pytaj po co

Tylko uprzedź go, że Cuberek odlicza od 30 do 0, ale, że ma z tym problem i jest nerwowy to czasami kończy np. na 17 :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

Opublikowano

Panowie - że tak nieśmiało wspomnę, ale chyba wasze autorytety padły... :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

u jakiego Mirona... ??? przepraszam bardzo .. Miron na SK i SG ma najmniej do gadania... :decayed:

Opublikowano

Panowie - że tak nieśmiało wspomnę, ale chyba wasze autorytety padły... :polew: :gwizdanie:

E tam zaraz padły po prostu teraz się ich wszyscy boją inaczej :decayed:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:02_________________________________________________

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

u jakiego Mirona... ??? przepraszam bardzo .. Miron na SK i SG ma najmniej do gadania... :decayed:

Czekaj przypomnę ci to jak będzie stał na spocie za tobą :cool1:

Opublikowano

Trzeniek - niech pobrykaja troche dzieciaki

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4:[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 21:04_________________________________________________Tak to widzisz Trzeniek jest - płaczą od miesięcy, żeby im kase pożyczyć - że choć raz na zlota chcą pojechać - że w dwa lata odadzą - pożyczysz - i od razu kozaczą :)

Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

u jakiego Mirona... ??? przepraszam bardzo .. Miron na SK i SG ma najmniej do gadania... :decayed:

Ale tematy zamyka w mig ten nasz śląski zuch :naughty::kox:miron - apropo, był jo niedawno na ślunsku i jechałem obok Knurowa, niestety nie było czasu podjechać z flaszeczką :decayed:

Opublikowano

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:
Opublikowano

ty siedź cicho :decayed: - bo dam mu kwadrata

już się boję :decayed:

miron,co sie ku***a tam u ciebie dzieje :disgust:

żeś strasznie rozpuścił te sunie :cool1:

mamy z Trzeniem przyjechać ci pomóc :naughty:

u jakiego Mirona... ??? przepraszam bardzo .. Miron na SK i SG ma najmniej do gadania... :decayed:

Ale tematy zamyka w mig ten nasz śląski zuch :naughty::kox:miron - apropo, był jo niedawno na ślunsku i jechałem obok Knurowa, niestety nie było czasu podjechać z flaszeczką :decayed:

;(..................szkoda

Opublikowano

Niech coś mają z życia zanim w Bukowinie te kartony wódy będą wnosić :wink4

I Ty zas przyweziesz jedna cwiartke :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.