Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

..raz doczepiłem se plakietkę "miron78",ale od razu zaczęli się do mnie przyczepiać jakiś faceci :kwasny:,że niby kojarzą ten nick z jakiś dziwnych forów,www.luźne-zwieracze.pl i takie inne

mogłeś trafić gorzej :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 14:38_________________________________________________

scarlett nie zapłaciła - won z listy :gwizdanie:

:polew:

Sporo osób zapłaciło, takie info przynajmniej od większości dostałem.

Czekam aż Grzegorz będzie miał chwile, sprawdzi wpłaty i skreślam :)

ok - ale Scarlett już skreśl :decayed:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 14:27_________________________________________________oczywiście ma prawo być na rezerwowej :polew:

dokładnie Miron, nie ma wyjątków, Scarlett precz z listy :naughty:

Ps. już dawno Scarlett podpadłem :polew:

Tomeks, ja na Twoim miejscu bym się nie odzywał, Śląsk będzie górą, więc jesteś w mniejszości :gwizdanie:

o Tomeksa się nie martw - chłop se poradzi - zawsze udaje kolege i przysiada się do najliczniejszej ekipy :decayed:

Opublikowano

..raz doczepiłem se plakietkę "miron78",ale od razu zaczęli się do mnie przyczepiać jakiś faceci :kwasny:,że niby kojarzą ten nick z jakiś dziwnych forów,www.luźne-zwieracze.pl i takie inne

mogłeś trafić gorzej :gwizdanie:

gdybym doczepił plakietkę "Trzeniu"?

Opublikowano

..raz doczepiłem se plakietkę "miron78",ale od razu zaczęli się do mnie przyczepiać jakiś faceci :kwasny:,że niby kojarzą ten nick z jakiś dziwnych forów,www.luźne-zwieracze.pl i takie inne

mogłeś trafić gorzej :gwizdanie:

gdybym doczepił plakietkę "Trzeniu"?

są jeszcze inne :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Luty 2010, 14:41_________________________________________________Tomeks - mozesz jeszcze mieć plakietke "Poziek" tylko pamietaj - do 20.00 musisz mieć kape na maxa bo się wszyscy zorientują, że to nie Poziek :polew:

Opublikowano

jak by nie było to Tomeks ostanio był u "Nas" i nawet się nie odezwał...

więc nie widzę innej możliwości jak przeprosiny przez postawienie litra Fińskiej :kox:

Opublikowano

jak by nie było to Tomeks ostanio był u "Nas" i nawet się nie odezwał...

więc nie widzę innej możliwości jak przeprosiny przez postawienie litra Fińskiej :kox:

jak to nie :mysli:

...widziałem się z mironem,kazałem przeprosić,że nie mogłem wpaść na spota i zostawiłem dla was prezenty :cool1:,czyżby nic wam nie dał :blink:

Opublikowano

nie wiedziałem jak podzielić te delicje.

pomijam fakt iż były otwarte, kilku brakowało a termin ważności był dziwnie niewyraźny :gwizdanie:

Opublikowano

jak by nie było to Tomeks ostanio był u "Nas" i nawet się nie odezwał...

więc nie widzę innej możliwości jak przeprosiny przez postawienie litra Fińskiej :kox:

jak to nie :mysli:

...widziałem się z mironem,kazałem przeprosić,że nie mogłem wpaść na spota i zostawiłem dla was prezenty :cool1:,czyżby nic wam nie dał :blink:

a to dziad :blink:

nic nam nie dał :kwasny:

Miron, teraz to wtopiłeś :disgust:

Opublikowano
  • Autor

34. 57,58 - Bart-S + Gosia

37. 63,64 - xxxSzYbAxxx + 1

74. 128,129 - nippo83 + 1

78. 135,136 - Alona + 1

91. 156,157,158 - kuuuuba + Karolina + Tomek

Nie mam żadnej informacji od tych osób co z ich wpłatami i chęcią przyjazdu na zlot.

Czekam do wieczorka i wykreślam...

Opublikowano

jak by nie było to Tomeks ostanio był u "Nas" i nawet się nie odezwał...

więc nie widzę innej możliwości jak przeprosiny przez postawienie litra Fińskiej :kox:

jak to nie :mysli:

...widziałem się z mironem,kazałem przeprosić,że nie mogłem wpaść na spota i zostawiłem dla was prezenty :cool1:,czyżby nic wam nie dał :blink:

a to dziad :blink:

nic nam nie dał :kwasny:

Miron, teraz to wtopiłeś :disgust:

Chłopaku - mirona w stopę powinieneś pocałować - życie Ci uratował, zjadając te starawe delicje, a Ty jeszcze do niego per dziad :bicz3: :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2010, 07:59_________________________________________________

34. 57,58 - Bart-S + Gosia

37. 63,64 - xxxSzYbAxxx + 1

74. 128,129 - nippo83 + 1

78. 135,136 - Alona + 1

91. 156,157,158 - kuuuuba + Karolina + Tomek

Nie mam żadnej informacji od tych osób co z ich wpłatami i chęcią przyjazdu na zlot.

Czekam do wieczorka i wykreślam...

ło jerzu - ile ja to razy czytałem już :naughty::kox:

Opublikowano

nie wiedziałem jak podzielić te delicje.

pomijam fakt iż były otwarte, kilku brakowało a termin ważności był dziwnie niewyraźny :gwizdanie:

to niebyły delicje,k**wa,miron :doh1:

...pewnie zasugerowałeś się obrazkami i napisami,co :cool1:,truskawkowe,bananowe itd... :gwizdanie:

Opublikowano

No to teraz Pucek się chyba cieszy, że się nie załapał :kox::naughty:

Opublikowano

No to teraz Pucek się chyba cieszy, że się nie załapał :kox::naughty:

dokładnie :gwizdanie:

to już wiem dlaczego Miron na ostatnim spocie był taki przybity :naughty:

Opublikowano

Łukasz za***isty tytuł przelewu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Jak rzekłem, tak też uczyniłem.

Oto lista wykreślonych osób :gwizdanie:

34. 57,58 - Bart-S + Gosia

37. 63,64 - xxxSzYbAxxx + 1

78. 135,136 - Alona + 1

91. 156,157,158 - kuuuuba + Karolina + Tomek

Tym sposobem WSZYSCY znajdujący się na liście rezerwowej trafili na listę główną :good:

Jeżeli przypadkiem ktoś z wyżej wymienionych by się jednak zdecydował to proszę o kontakt na PW.

BTW nawet jest 1 wolne miejsce :kox:

Na uwagę jeszcze zasługuje pozycja nr 92 na liście :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Calkiem mozliwe ze sie jeszcze 2 miejsca zwolnia, powiem po weekendzie na 100% ;)

Opublikowano

To może ja się załapię :mysli:. Śniegu w tym roku nie widziałem, wiec może chociaż w Bukowinie... :mysli:

Opublikowano

To może ja się załapię :mysli:. Śniegu w tym roku nie widziałem, wiec może chociaż w Bukowinie... :mysli:

nie

Opublikowano

Nie martw się Miron. Ty jesteś bezpieczny :>

Opublikowano

To może ja się załapię :mysli:. Śniegu w tym roku nie widziałem, wiec może chociaż w Bukowinie... :mysli:

dawaj, dawaj nie bądź bambosz :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Opublikowano

Nie martw się Miron. Ty jesteś bezpieczny :>

zastanów się czy nie szkoda kasy

Ps. śnieg Ci już wysłałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.