Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

29A - najszybszy pokój na zlocie :kox: :kox: :kox:

:polew:

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

a co nie jedziesz ?

jadę, oczywiście że jadę :gwizdanie:

chyba się za mnie wstydzić nie będziesz musiał :polew:

Opublikowano

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

29A - najszybszy pokój na zlocie :kox: :kox: :kox:

:polew:

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

a co nie jedziesz ?

jadę, oczywiście że jadę :gwizdanie:

chyba się za mnie wstydzić nie będziesz musiał :polew:

Pucek ..............no jasne, że nie będę musiał :good:

nic nie mów, na posiłki chodź jak już wszyscy będą po, normalne ubrania Ci się skombinuje i powinno być :good:

Ps. spoko, że tym razem jedziesz bez rodziców :good:

Opublikowano

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

29A - najszybszy pokój na zlocie :kox: :kox: :kox:

:polew:

II piętro będzie rządzić :kox: :kox: :kox:

a co nie jedziesz ?

jadę, oczywiście że jadę :gwizdanie:

chyba się za mnie wstydzić nie będziesz musiał :polew:

Pucek ..............no jasne, że nie będę musiał :good:

nic nie mów, na posiłki chodź jak już wszyscy będą po, normalne ubrania Ci się skombinuje i powinno być :good:

Ps. spoko, że tym razem jedziesz bez rodziców :good:

znów zażyłeś za dużo koksów :gwizdanie:

Opublikowano

29A - najszybszy pokój na zlocie :kox: :kox: :kox:

ale co tak szybko robicie ? puszczacie bąki na czas ? :naughty: :naughty:

Opublikowano

znów zażyłeś za dużo koksów :gwizdanie

mało, mało - zawsze jest mało .......................... :polew:

Opublikowano

EDIT

W wątku informacyjnym wrzuciłem pokoje smiley

Osoby które nadal pozostają bez przydziału:

15. 24,25 Lodówa + Patrycja

28. 45,46 edmondo + Karolina

29. 47,48 Lukasera + Kasia

34. 57,58 Ko$!oR + Monika

35. 59,60 Pingvin + Kasia

47. 80,81 CZIKA1979 + 1

49. 84,85 antonio + Monika

62. 105,106 rav + Ania

71. 121,122 andy8 + Teresa

72. 123,124 bogi + Asia

73. 125,126 andegrand + 1

81. 138,139 pawelc + Edyta

95. 158,159 Tosik + Iwona

96. 160,161 Grzes_x + 1

Jarko, nie znajdzie sie jakaś wolna dwójka dla Nas?

Lukasera+Kasia :cool1:

Opublikowano

witam

czy moge sie jaszcze zapisac i jak to zrobic?

pozdrawiam Grange1

Opublikowano

witam

czy moge sie jaszcze zapisac i jak to zrobic?

pozdrawiam Grange1

wyślij mi przelew a ja wszystko załatwię :gwizdanie:

jak jedziesz sam to normalnie 400zł......................a jak z osobą tow. to 800zł :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

witam

czy moge sie jaszcze zapisac i jak to zrobic?

pozdrawiam Grange1

wyślij mi przelew a ja wszystko załatwię :gwizdanie:

jak jedziesz sam to normalnie 400zł......................a jak z osobą tow. to 800zł :gwizdanie:

:decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

he a slyszalem ze 250 za osobe a wogóle to w dwie sie wybieram

Opublikowano

he a slyszalem ze 250 za osobe a wogóle to w dwie sie wybieram

250 było dla osób zapisującech się w grudniu - od lutego nic nie podrożało - 400zł za osobe :gwizdanie:

Opublikowano

zatem pomysle jeszcze :>

pozdrawiam

Opublikowano

no i chłopak pojechał :naughty:

Opublikowano

zatem pomysle jeszcze :>

pozdrawiam

:decayed:

oczywiście to wszystko żarty - wszelkie info wysłałem Ci na PW :wink4:

zapisuj się :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 23:22_________________________________________________

no i chłopak pojechał :naughty:

nic się nie martw - na bierząco dostawał prawdziwe info na PW :wink4:

Opublikowano

Ze stresowaliście tylko chłopaka :naughty:

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

Opublikowano

dzieki juz mialem odpuscic hehe

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

padlem. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czyli jest tak,kto jedzie z dziećmi,ma własny pokój,tak :cool1:

...więc proszę o dwójeczkę :gwizdanie:,będę miał w torbie parę milionów potencjalnych dzieci,dziękuje :hi:

A jesteś pewien że w twoim wieku jeszcze coś ci się tam rusza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde, trzeba było handlować tymi dwójkami :naughty::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.