Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki. w sumie byłeś to wiesz najlepiej z doświadczenia :good:

jade z żonką i ona dyga się że w górach ślisko i niebezpiecznie itp. :decayed: to ją chciałem uspokoić łańcuszkiem. ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego

Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu :naughty:, idzie jechać bez?

o podjazd się nie martw, będzie tam stał tłum gapiów - pośmieją się 20 minut i wepchną cię na górę :gwizdanie: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak tak to rezygnuję. kasa się przyda na co innego

Ty możesz zostać w domu żona może przyjechać zawsze zaoszczędzisz 250 zł :decayed:

Dobrze gadasz :>, będzie miał na łańcuchy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

pewnie że taa...

Teraz mam zimówki w niedziele kupiłem fura wygląda fatalnie,ale za to ojebe 1500 km w 12 godzinek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:

sam miałem problemy :decayed::embarrassed: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade niczym się nie przejmuj... :decayed:

taa :gwizdanie:

Zdeczka mu pomozesz i bedzie git :tongue4:

sam miałem problemy :decayed::embarrassed: :gwizdanie:

Tomeks bo te komplet zimówek co miałeś na 4 śruby były chu***e... więcej już ich więcej nie pożyczaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks bo te komplet zimówek co miałeś na 4 śruby były chu***e... więcej już ich więcej nie pożyczaj :decayed:

faktycznie,zapomniałem,na wszystkich było po 4 śruby :polew:

wypsiu,mówiłem to Beńkowi,że straszna c**jnia te opony,to mi nie wierzył :cool1:

a auto mi zgasło,bo miron jadł drożdżówkę,trochę kruszonki spadło akurat na środek podjazdu,Trzeniek nie patrząc na nic,rzucił się na okruchy,prawie pod same koła :kwasny: teraz żałuję,że odpuściłem gaz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a auto mi zgasło,bo miron jadł drożdżówkę,trochę kruszonki spadło akurat na środek podjazdu,Trzeniek nie patrząc na nic,rzucił się na okruchy,prawie pod same koła :kwasny: teraz żałuję,że odpuściłem gaz

:polew:

Damy rade a jak nie dobędziemy pchać sie na wzajem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............ludzie - za tydzień tam będzie tak czarno, że na letnich wszyscy wjedziecie a Wy o łancuchy się pytacie - to nie te warunki co rok temu - GWARANTUJE czarne drogi i podjazd :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Miron..., w tamtym roku pogoda była ekstremalna i nawet górale mówili, że w tym okresie taka zima to sie nie zdarza. Mysle, że drogi bedą czarne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.............ludzie - za tydzień tam będzie tak czarno, że na letnich wszyscy wjedziecie a Wy o łancuchy się pytacie - to nie te warunki co rok temu - GWARANTUJE czarne drogi i podjazd :wink4:

nie wierzcie mu!!!!!!!!!

miron pierwszy zajmie najlepszą miejscówkę przy podjeździe i będzie się z was nabijał :gwizdanie:

...a slaweq będzie zaraz za nim fotki pstrykał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję - że w tym roku nie będziemy polewać podjazdu wodą i nawozić śniegu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję - że w tym roku nie będziemy polewać podjazdu wodą i nawozić śniegu :polew:

nie obiecuj, nie obiecuj :naughty::decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to, że zawsze każdego miło witam to chyba nic złego - śmiech to zdrowie - a z podjazdem zawsze tam są problemy ( raz jest ślisko, raz rozsypane gwoździe innym razem spadające odłamki skalne ) - na to wpływu nie mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie gadać..., nawet jak drogi będą czarne to na podjazd łancuchy mozecie sobie zabrać :kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron tylko tym razem wez łopate.A nie tak jak w tamtym roku biedny nosiles snieg w rekach co zajeło ci 3 godziny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...