Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupi coś z palety BMW ? :naughty: :naughty:

jak każdy co a4 sprzeda :naughty:

o warchołów nie pytam :decayed:

Opublikowano

kupi coś z palety BMW ? :naughty: :naughty:

jak każdy co a4 sprzeda :naughty:

o warchołów nie pytam :decayed:

i znowu normalnie :gwizdanie: :tongue4:
Opublikowano

kupi coś z palety BMW ? :naughty: :naughty:

jak każdy co a4 sprzeda :naughty:

o warchołów nie pytam :decayed:

i znowu normalnie :gwizdanie: :tongue4:

a co ty myślałeś, że się zmieni ? nie dość, że prosty warchoł to jeszcze naiwny :naughty: :naughty:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

kupi coś z palety BMW ? :naughty: :naughty:

jak każdy co a4 sprzeda :naughty:

o warchołów nie pytam :decayed:

i znowu normalnie :gwizdanie: :tongue4:

a co ty myślałeś, że się zmieni ? nie dość, że prosty warchoł to jeszcze naiwny :naughty: :naughty:

miałem nadzieję, że zmądrzałeś, a tu nic z tego :cool1:
Opublikowano

Michały z załozenia sa zajbiste,nic w nich nie trzeba zmianiac :wink4::decayed:

Opublikowano

miałem nadzieję, że zmądrzałeś

dokładnie, dlatego też wszystko wraca do normy jeżeli chodzi o "Radumski Warchoł Team Squad " plus mcm (tak, wybrałem specjalnie taki gówniany kolor) :polew: :polew: :kox:

Opublikowano

no to się pośmiejmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany nie wiecie kiedy Jarko będzie uzupełniał liste osób w pokojach na zlot? Wysłałem mu PW w czwartek lub piątek i widze,ze nadal nie mam przydziału :co:

Opublikowano

Pany nie wiecie kiedy Jarko będzie uzupełniał liste osób w pokojach na zlot? Wysłałem mu PW w czwartek lub piątek i widze,ze nadal nie mam przydziału :co:

Jaki zlot? Chłopaki zawinęli kasę i pojechali na Malediwy. :>

Opublikowano
  • Autor

Każdy ma już przydział, wszystko jest gotowe.

Muszę to tylko na forum wkleić :rolleyes:

Opublikowano

jarko.. sprawa jest :kox: na gg Ci napisalem jak cos :)

Opublikowano

jarko.. sprawa jest :kox: na gg Ci napisalem jak cos :)

przeciez mówiliśmy Ci na spocie że Miron jedzie z Dorotą i muszą razem spać także nie będziesz miał z Mironem pokoju :decayed: :decayed:

Opublikowano

jarko.. sprawa jest :kox: na gg Ci napisalem jak cos :)

przeciez mówiliśmy Ci na spocie że Miron jedzie z Dorotą i muszą razem spać także nie będziesz miał z Mironem pokoju :decayed: :decayed:

kiedy mowiles?? :confused4: zawsze sie o wszystkim ostatni musze dowiedziec kierwa..

:cool1:

Opublikowano

jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu :naughty:, idzie jechać bez?

Opublikowano

jest sens brać łańcuchy na koła na wyjazd? czy, oprócz ostatniego podjazdu :naughty:, idzie jechać bez?

Bez :wink4: a taki jak tam jest podjazd to kpina :tongue4:
Opublikowano

Bez :wink4: a taki jak tam jest podjazd to kpina

Pisze ten co ma Q może jako tako wyjade :decayed:

Opublikowano

Bez :wink4: a taki jak tam jest podjazd to kpina

Pisze ten co ma Q może jako tako wyjade :decayed:

Nie ze ma Q tylko tam jest taki delikatny podjazd ze szok :tongue4: W tamtym roku bylem oska i nie widze problemu :good:
Opublikowano

tak sie właśnie zastanawiałem czy nie kupić łańcuchów przy okazji ale jak luz to nie bede kasy wywalał.

ogólnie na trasie w górach jest czarno? niech jeszcze sie ktoś uzewnętrzni w temacie :mysli:

Opublikowano

Czy bedzie czarno to ciezko powiedziec,bo moze padac snieg ale chyba masz opony zimowe?? Uwiez mi ze z dojechaniem nie bedzie problemu jak cos to Cie wezme na hol :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.