Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest pierwsze rozwodowe :cool1:

...chyba że to tylko przygoda,taki weekendowy romans :gwizdanie:

33.jpg

Opublikowano

kurde!!

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/53.jpg

fajerwerki były kox :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:48_________________________________________________

jest pierwsze rozwodowe :cool1:

...chyba że to tylko przygoda,taki weekendowy romans :gwizdanie:

33.jpg

niestety foty Tomeksa i Trzenia nie uświadczymy :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:49_________________________________________________Widać, że lizał:

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/32.jpg

:polew::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:50_________________________________________________Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę na plakietkę z nickiem :kox: :kox:

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/22.jpg

Opublikowano

kurde!!

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/53.jpg

fajerwerki były kox :kox:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:48_________________________________________________

jest pierwsze rozwodowe :cool1:

...chyba że to tylko przygoda,taki weekendowy romans :gwizdanie:

33.jpg

niestety foty Tomeksa i Trzenia nie uświadczymy :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:49_________________________________________________Widać, że lizał:

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/32.jpg

:polew::tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:50_________________________________________________Ciekawe czy ktoś zwrócił uwagę na plakietkę z nickiem :kox: :kox:

http://piotrszostek.com/bukowina/duze/22.jpg

damian był pierwszy raz i pytał czy to prezes :decayed:

Opublikowano

damian był pierwszy raz i pytał czy to prezes :decayed:

P.O. Prezesa :decayed:

Opublikowano

damian był pierwszy raz i pytał czy to prezes :decayed:

P.O. Prezesa :decayed:

chyba P.O. kelnera :cool1:

23.jpg

Opublikowano

chyba P.O. kelnera :cool1:

a prezes to myślisz kto ? :decayed:

Opublikowano

chyba P.O. kelnera :cool1:

a prezes to myślisz kto ? :decayed:

cicho

Prezes był ale nikt go nie poznał

Chodził z plakietką HUGO

Opublikowano

damian był pierwszy raz i pytał czy to prezes :decayed:

P.O. Prezesa :decayed:

czyli Pierwszy Odjechał ... :> :wink4:
Opublikowano

damian był pierwszy raz i pytał czy to prezes :decayed:

P.O. Prezesa :decayed:

czyli Pierwszy Odjechał ... :> :wink4:

jak wolisz, warchole :decayed:

Opublikowano

a niech ci już będzie warsiawioku.... :decayed:

Opublikowano

Tego do teraz nie moge zakumać :mysli: Przecież stałes koło mnie i patrzyłeś w gore :kox::polew:

A ty w ogóle byłeś w piątek na imprezie ?? :kox: :kox: :kox:

No tak... nie pamietasz bo o 22 juz spałes :kox: :kox: :kox:

a jarko mowil: Poziu, wytrzymaj do 24 i mozesz isc spac - nie posluchal... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Tego do teraz nie moge zakumać :mysli: Przecież stałes koło mnie i patrzyłeś w gore :kox::polew:

A ty w ogóle byłeś w piątek na imprezie ?? :kox: :kox: :kox:

No tak... nie pamietasz bo o 22 juz spałes :kox: :kox: :kox:

a jarko mowil: Poziu, wytrzymaj do 24 i mozesz isc spac - nie posluchal... :gwizdanie: :kox:

widać,że jesteś źle doinformowany :gwizdanie: Poziu poszedł bo 2 laseczki czekały w jego pokoju :decayed:
Opublikowano

Tego do teraz nie moge zakumać :mysli: Przecież stałes koło mnie i patrzyłeś w gore :kox::polew:

A ty w ogóle byłeś w piątek na imprezie ?? :kox: :kox: :kox:

No tak... nie pamietasz bo o 22 juz spałes :kox: :kox: :kox:

a jarko mowil: Poziu, wytrzymaj do 24 i mozesz isc spac - nie posluchal... :gwizdanie: :kox:

widać,że jesteś źle doinformowany :gwizdanie: Poziu poszedł bo 2 laseczki czekały w jego pokoju :decayed:

Scarlett i kto?

Opublikowano

i spocona mulatka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ale bylo za***iście :kox: ja do dzis mam chrypke :gwizdanie:[br]Dopisany: Marzec 29, 2010, 12:28:10 _________________________________________________Dzieki wielkie chlopaki za organizacje :notworthy:

Opublikowano

Podsumowując: wielkie podziękowania dla Organizatorów za MEGA wypasiony zlot, wszystkim uczestnikom za wspólną imprezę i do następnego razu :good:

Opublikowano

Dzieki wielkie chlopaki za organizacje :notworthy:

Ty lepiej podziekuj, że w piątek nie piłem, bo po alko jeden z żartów nie uszedł by Ci pewnie płazem :gwizdanie: :evil::naughty:

Opublikowano

hehe

Opublikowano

Dzieki wielkie chlopaki za organizacje :notworthy:

Ty lepiej podziekuj, że w piątek nie piłem, bo po alko jeden z żartów nie uszedł by Ci pewnie płazem :gwizdanie: :evil::naughty:

Stary rozmawialismy juz o tym :wink4: przeprosilem bo naprawde nie pamietam takiej sytuacji :no: A moze po prostu cos zle zrozumiales :disgust:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.