Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Silnik nie odpala


Rajmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Po powrocie z pracy zaparkowałem autko i poszedłem do domu. Po około 1,5 godzinie wsiadam do autka, przekręcam kluczyk i amen, nie odpali. Rozrusznik kreci, ale samochód nie odpala. Test wypada pomyślnie i na wyświetlaczu jest OK. Po kilku kolejnych próbach gdy akumulator był już mocno nadwyrężony pojawiła się kontrolka układu hamulcowego.

Podłączam pod prostownik, rozrusznik nadal kręci, ale samochód nie odpala. Paliwo nie dochodzi? Wciskam wielokrotnie pedał gazu, czuć benzynę i nadal nie odpala. Ktoś ma jakieś podejrzenia czym to może być spowodowane? RanO silnik zgasł mi na parkingu na wolnych obrotach, ale nie wiem czy to może mieć jakiś związek.

A4 1.8T '99 + STAG300

_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a posluchac czy pompa paliwa sie zalancza i robi cisnienie - yto taka opcja bez vaga, zazwyczaj pompa pada po zgaszeniu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód odstawiłem do warsztatu, ale niestety dopiero w poniedziałek czegoś będę mógł się dowiedzieć. W czwartek mieli tylko 2 godz., bo warsztat wcześniej zamykali. Gdyby to była pompa paliwa, to byłoby czuć zapach benzyny?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 12:18_________________________________________________Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc. Odebrałem dziś autko z warsztatu - jednak pompa paliwa. Tak czy inaczej nie oddam już samochodu to tego warsztatu. Na pytanie jakiej firmy założono pompę, szef odpowiedział 'dobrą, nie pamiętam nazwy". Pytałem elektryka, który odprowadzał mnie do samochodu, on też nie wiedział, powiedział, że "włoską gold... coś tam". Echhh i nie wiem co tam wsadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350zł - 200zł pompa, 50zł diagnostyka komputerowa, 100zł robocizna. Ja dostałem jedynie rachunek, żadnej gwarancji, nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...