Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 2.5TDI 180PS Q - a podatność na rzeźbę?


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

aha moj znaj mowy ma w 2,5 di grubo pon ad 240

a mój znajomy ma psa i ma napęd na cztery łapy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Panowie, tez jestem posiadaczem AKE B6 i nie chce mi sie wierzyć w 240koni.

silnik w miarę do jazdy,ale raczej w porównaniu z E46 330d 204HP nie ma szans, mam teraz taki egzemplarz do handlu i panowie powiem Wam, ze wymiatacz jakich mało. Leon ARL wymięka. naprawdę bardzo szybkie auto, wiadomo, są szybsze,ale doskonałe prowadzenie,przyspieszenie :) mam egzemplarz kombi,czyli trochę cięższy od sedana. teraz na śniegu za***iste boki sie wykręca. gdybym miał wybierać czy B6 Q AKE lub 330d 204HP chwile bym sie zastanowił... nawet spalanie mniejsze od audi. jedyne co dla mnie jest wzorcem w audi, to Q, samochód tak dobrze sie prowadzi, ze nie zamienił bym na żadne przednio napędowce :) a bmw trochę staro wyglada jak na `03 rok

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedz się proszę. Widziałeś wykres czy tylko Ci mówił że tyle ma?

\Dosyć ciekawe jest to co piszesz :rolleyes:

Ty tez pisales o zdjetych blokadach w pompach i sraniu ogniem :decayed:

Prawda jest taka, ze problemem w 2.5TDI w B6 jest malo wydajna pompa + brak wiekszych wtryskow. Turbina, czy cooler to nie problem, silnik tez pociagnie wiecej mocy i momentu, ale nie ma jak mu dac paliwa. Fratelli Bosio mialo wypuscic cos do 2.5TDI, musialbys zbadac temat doglebnie.

Najlepsza propozycje IMO podal Ci jaro4444, ale na B7 Q nie bedzie Cie raczej stac, wiec szukaj B6 Q, zawsze mozesz zrobic swapa na dobre 2.0TDI i jezdzisz szybko i oszczednie.

Ah, E39 i E46 to juz stare konstrukcyjnie auta... silniki fajne, ale reszta juz leciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...