Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowac dokładke zderzaka???


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie bede malowal tylni zderzak, bo przedni chce wymienic na ten po lifcie oczywiscie jak bedzie kaska.

Jak mowicie malowac czy nie :?: Nie bedzie to smiesznie wygladalo, ze z tylu bedzie pomalowane, a z przodu nie :?: Dodam tez (bo bym zapomnial) ze raczej listw na drzwiach nie planuje malowac ani zadnych progow.

Zawias jest ory, a ponizej zdiatko mojej niunki. :mrgreen:

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moze poczekaj az bedziesz mial kaske i wtedy pomaluj i wymien przedni zderzak ?? Jak z tyłu pomalujesz a z przodu nie to bedzie to wygladalo do d*py .... Wiec w tym wypadku pozostaje Ci albo malowac przod i tyl albo poczekac az kupisz przedni . A czemu tylni malujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu tylni malujesz ?

Mam mozliwosc bardzo tanio go pomalowac, a maluje ze wzgledu na stan. Jest dosc bardzo porysowany.

No wlasnie tak mi sie wydawalo, ze bedzie kicha z pomalowanym tylko tylnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie bede malowal tylni zderzak, bo przedni chce wymienic na ten po lifcie oczywiscie jak bedzie kaska.

Jak mowicie malowac czy nie :?: Nie bedzie to smiesznie wygladalo, ze z tylu bedzie pomalowane, a z przodu nie :?: Dodam tez (bo bym zapomnial) ze raczej listw na drzwiach nie planuje malowac ani zadnych progow.

Zawias jest ory, a ponizej zdiatko mojej niunki. :mrgreen:

Obrazek

jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... :twisted: , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... ;-) P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ...

Wlasnie caly czas nad tym mysle. Wydaje mi sie, ze jezeli ktos nie bedzie sie przygladal to nawet tego nie zauwazy, a przedni i tak bedzie malowany. Jesli nie nowy to ten stary to wtedy sie prysnie calego.

Nie bedzie to jednak glupio wygladalo (chodzi o przod i tyl) bez pomalowanych listw na drzwiach czy progow :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ...

Wlasnie caly czas nad tym mysle. Wydaje mi sie, ze jezeli ktos nie bedzie sie przygladal to nawet tego nie zauwazy, a przedni i tak bedzie malowany. Jesli nie nowy to ten stary to wtedy sie prysnie calego.

Nie bedzie to jednak glupio wygladalo (chodzi o przod i tyl) bez pomalowanych listw na drzwiach czy progow :?: :?:

wedlug mnie nie ....

P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac ..... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac .....

No jasna sprawa. Tylko, ze po pomalowaniu jak nie bedzie sie podobac to juz troche zapozno na powrot do ori. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac .....

No jasna sprawa. Tylko, ze po pomalowaniu jak nie bedzie sie podobac to juz troche zapozno na powrot do ori. :mrgreen:

to moze pozycz kaske i odrazu zrob przedni zderzak .... to tez jest rozwiazanie .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob przedni zderzak ....

Apropo zderzaka po lifcie slyszalem, ze trzeba przekladac mocowania boczne.

Czy to prawda :?:

Moze jeszcze cos trzeba zrobic albo wogole nic nie trzeba o czym nie wiem :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob przedni zderzak ....

Apropo zderzaka po lifcie slyszalem, ze trzeba przekladac mocowania boczne.

Czy to prawda :?:

Moze jeszcze cos trzeba zrobic albo wogole nic nie trzeba o czym nie wiem :?: :mrgreen:

nic mi na ten temat nie wiadomo ....

A4 mam dopiero od 1,5 miesiaca i jeszcze nie mialem przyjemnosci zdejmowania zderzaka ... i mam nadzieje ze nie bede mial ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malujjjjjj

Tak jak mówisz Wodzu, tak chyba zrobie. :lol:

A4 mam dopiero od 1,5 miesiaca i jeszcze nie mialem przyjemnosci zdejmowania zderzaka ... i mam nadzieje ze nie bede mial ...

A do rozrzady rozumiem sie nie tykasz i zlecasz to fachowcom :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do rozrzady rozumiem sie nie tykasz i zlecasz to fachowcom :?:

tykam ,ale nie robilem tego sam , (pewniej sie czuje gdy robi to ktos kto ma nieporównywalnie wieksza wiedze ode mnie i robi to kilka razy w tygodniu ) ..... i przyjechalem jak juz morda lezala na glebie .... (brak czasu :sad: )

przyznam sie ze nie zwrocilem uwagi na mocowanie zderzaka ...

P.S niestety zakladanie mordy tez juz bylo podczas mojej nieobecnosci.... :roll:

P.S 2 nie mozna wiedziec wszystkiego .... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy tdi nie okopci tylnej dokladki??

Ale Pikusiowi chodzi o ta dokladke co juz jest fabrycznie w Audikach , tylko ze w starszych nie byla w kolorze ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...