Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowac dokładke zderzaka???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Narazie bede malowal tylni zderzak, bo przedni chce wymienic na ten po lifcie oczywiscie jak bedzie kaska.

Jak mowicie malowac czy nie :?: Nie bedzie to smiesznie wygladalo, ze z tylu bedzie pomalowane, a z przodu nie :?: Dodam tez (bo bym zapomnial) ze raczej listw na drzwiach nie planuje malowac ani zadnych progow.

Zawias jest ory, a ponizej zdiatko mojej niunki. :mrgreen:

2.jpg

Opublikowano

No to moze poczekaj az bedziesz mial kaske i wtedy pomaluj i wymien przedni zderzak ?? Jak z tyłu pomalujesz a z przodu nie to bedzie to wygladalo do d*py .... Wiec w tym wypadku pozostaje Ci albo malowac przod i tyl albo poczekac az kupisz przedni . A czemu tylni malujesz ?

Opublikowano
  • Autor
A czemu tylni malujesz ?

Mam mozliwosc bardzo tanio go pomalowac, a maluje ze wzgledu na stan. Jest dosc bardzo porysowany.

No wlasnie tak mi sie wydawalo, ze bedzie kicha z pomalowanym tylko tylnym.

Opublikowano
Narazie bede malowal tylni zderzak, bo przedni chce wymienic na ten po lifcie oczywiscie jak bedzie kaska.

Jak mowicie malowac czy nie :?: Nie bedzie to smiesznie wygladalo, ze z tylu bedzie pomalowane, a z przodu nie :?: Dodam tez (bo bym zapomnial) ze raczej listw na drzwiach nie planuje malowac ani zadnych progow.

Zawias jest ory, a ponizej zdiatko mojej niunki. :mrgreen:

Obrazek

jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... :twisted: , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... ;-) P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ... ;-)

Opublikowano
  • Autor
jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ...

Wlasnie caly czas nad tym mysle. Wydaje mi sie, ze jezeli ktos nie bedzie sie przygladal to nawet tego nie zauwazy, a przedni i tak bedzie malowany. Jesli nie nowy to ten stary to wtedy sie prysnie calego.

Nie bedzie to jednak glupio wygladalo (chodzi o przod i tyl) bez pomalowanych listw na drzwiach czy progow :?: :?:

Opublikowano
jak masz zamiar kupic przedni w niedlugim czasie ... to ja bym pomalowal teraz promocyjnie tylni ... , a nawet jak nie robisz zaraz przodu to tez bym pomalowal ... jak promocja to promocja .... P.S przynajmniej dupcia bedzie ladna ...

Wlasnie caly czas nad tym mysle. Wydaje mi sie, ze jezeli ktos nie bedzie sie przygladal to nawet tego nie zauwazy, a przedni i tak bedzie malowany. Jesli nie nowy to ten stary to wtedy sie prysnie calego.

Nie bedzie to jednak glupio wygladalo (chodzi o przod i tyl) bez pomalowanych listw na drzwiach czy progow :?: :?:

wedlug mnie nie ....

P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac ..... ;-)

Opublikowano
  • Autor
P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac .....

No jasna sprawa. Tylko, ze po pomalowaniu jak nie bedzie sie podobac to juz troche zapozno na powrot do ori. :mrgreen:

Opublikowano
P.S pamietaj ze to Tobie ma sie podobac .....

No jasna sprawa. Tylko, ze po pomalowaniu jak nie bedzie sie podobac to juz troche zapozno na powrot do ori. :mrgreen:

to moze pozycz kaske i odrazu zrob przedni zderzak .... to tez jest rozwiazanie .... :twisted:

Opublikowano
  • Autor
zrob przedni zderzak ....

Apropo zderzaka po lifcie slyszalem, ze trzeba przekladac mocowania boczne.

Czy to prawda :?:

Moze jeszcze cos trzeba zrobic albo wogole nic nie trzeba o czym nie wiem :?: :mrgreen:

Opublikowano
zrob przedni zderzak ....

Apropo zderzaka po lifcie slyszalem, ze trzeba przekladac mocowania boczne.

Czy to prawda :?:

Moze jeszcze cos trzeba zrobic albo wogole nic nie trzeba o czym nie wiem :?: :mrgreen:

nic mi na ten temat nie wiadomo ....

A4 mam dopiero od 1,5 miesiaca i jeszcze nie mialem przyjemnosci zdejmowania zderzaka ... i mam nadzieje ze nie bede mial ... ;-)

Opublikowano
  • Autor
Malujjjjjj

Tak jak mówisz Wodzu, tak chyba zrobie. :lol:

A4 mam dopiero od 1,5 miesiaca i jeszcze nie mialem przyjemnosci zdejmowania zderzaka ... i mam nadzieje ze nie bede mial ...

A do rozrzady rozumiem sie nie tykasz i zlecasz to fachowcom :?:

Opublikowano

A do rozrzady rozumiem sie nie tykasz i zlecasz to fachowcom :?:

tykam ,ale nie robilem tego sam , (pewniej sie czuje gdy robi to ktos kto ma nieporównywalnie wieksza wiedze ode mnie i robi to kilka razy w tygodniu ) ..... i przyjechalem jak juz morda lezala na glebie .... (brak czasu :sad: )

przyznam sie ze nie zwrocilem uwagi na mocowanie zderzaka ...

P.S niestety zakladanie mordy tez juz bylo podczas mojej nieobecnosci.... :roll:

P.S 2 nie mozna wiedziec wszystkiego .... ;-)

Opublikowano

malowac :D dobry pomyslunek..moze sam sobie pomaluje dokladki...tzn nie sam :D

Opublikowano

mi sie to nie podoba i jak dla mnie to wyrzucenie kasy w błoto :razz:

Opublikowano

wg mnie malowane wygladaja extra, chociaz przy ciemnym lakierze raczej nie widac czy jest malowane czy nie, jedynie wytrawne oko dostrzeze taki szczegol :)

Opublikowano

tylko czy tdi nie okopci tylnej dokladki??

Opublikowano
tylko czy tdi nie okopci tylnej dokladki??

Ale Pikusiowi chodzi o ta dokladke co juz jest fabrycznie w Audikach , tylko ze w starszych nie byla w kolorze ... :wink:

Opublikowano

w nowszych tez nie jest...

Opublikowano
w nowszych tez nie jest...

No tak widocznie to taka tradycja Audi :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.