Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Felgi do oceny.. co sadzicie o tym do mojego avancika?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdeczka odpustowe i jadace wiejskim tuningiem

Opublikowano

Ja generalnie nie przepadam za rantem... :gwizdanie:

Opublikowano

Cóż, nic innego nie napiszę jak to samo co koledzy wyżej. Fele :thumbdown: totalna wioska :sick3:

Opublikowano

to jest jakiś pis of szit :decayed:, za tę kasę możesz pożądną aluskę wyrwać, to nawet chyba nie są firmówki, i strasznie plastikowo wyglądają, rancik sam w sobie nie jest zły tylko dobra gleba do tego :evil:

Opublikowano
  • Autor

no wiecie panowie.. pora sie rozejżec za czymś na lato juz a narazie nie ma nic siekawego na tym allegro.. szukam czegoś tak do 1700 moze coś polecicie?? autko ma fabrycznie obniżoną zawieche do tego ospojlerowane wiec ładnie stoi na fotce widzicie jaki wygląd.. a do tego zderzaczek RS4 już zrobiony czekatakze fela musi być odpowiednia...

co polecicie?

P.S dodam że zastanawiam sie nad ciemna fela jakąs bo ogólnie chce przejśc na czarny.. lampki już sa w czarnym.. jeszcze gril na wiosne

Opublikowano

musisz koniecznie mieć nówki :mysli:, bo w tej cenie to nic konkretnego nie kupisz, poszukaj jakichś używek :wink4:

Opublikowano

Tak jak pisze kolega wyżej..., poszukaj uzywek..., za taką cenę to może nawet z oponami kupisz :good:

Opublikowano

Tak jak pisze kolega wyżej..., poszukaj uzywek..., za taką cenę to może nawet z oponami kupisz :good:

Ja wyrwałem te moje za 1600zł, z oponami na jeden sezon, ale idzie wychaczyć w lepszym stanie, i z doświadczenia wiem że lepiej oglądnąć felgi na żywo, przed kupieniem na allegro :wink4:

Opublikowano

autko ma fabrycznie obniżoną zawieche

to za mało do felg z rantem :gwizdanie:

zeby to wszystko ładnie wyglądało to przy rancie musi być konkretna gleba :cool1:

felgi.. pod remizę jak najbardziej :decayed:

za 1700 możesz wyrwać ładne używki :naughty:

ja za 100 więcej kupiłem bbs-y w 19 :kox:

Opublikowano

92637e5931c56882.jpg

2925459d1a1ee3cb.jpg

do tak zrobionego auta to te kołpaki co masz dają rade :good: fele mu nie pomogą :kwasny:

Opublikowano

no Keżor w sumie nie, ale niech chociaż jedna rzecz będzie wyglądać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy... stare foty wygrzebaliście zprzed roku..

Opublikowano

no to dawaj foty, i coś doradzimy :cool1:

Opublikowano

szału nie ma i wogóle za taką kasę :wallbash:

to ja mam ładne 17 od eSki i chce za nie 1100zł

Opublikowano

orginał to to raczej nie bedzie, a pozatym w 17" szału nie zrobi :no:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.