Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi do oceny.. co sadzicie o tym do mojego avancika?


Tposejdon

Rekomendowane odpowiedzi

Prosba o opinie... wiem prawdopodobniechińskie ale wyglada na masywne.. co sadzicie o tych felach?

http://moto.allegro.pl/item867610086_mega_felgi_067lms_rant_17_5x112_vw_audi_mercedes.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nic innego nie napiszę jak to samo co koledzy wyżej. Fele :thumbdown: totalna wioska :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś pis of szit :decayed:, za tę kasę możesz pożądną aluskę wyrwać, to nawet chyba nie są firmówki, i strasznie plastikowo wyglądają, rancik sam w sobie nie jest zły tylko dobra gleba do tego :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiecie panowie.. pora sie rozejżec za czymś na lato juz a narazie nie ma nic siekawego na tym allegro.. szukam czegoś tak do 1700 moze coś polecicie?? autko ma fabrycznie obniżoną zawieche do tego ospojlerowane wiec ładnie stoi na fotce widzicie jaki wygląd.. a do tego zderzaczek RS4 już zrobiony czekatakze fela musi być odpowiednia...

co polecicie?

P.S dodam że zastanawiam sie nad ciemna fela jakąs bo ogólnie chce przejśc na czarny.. lampki już sa w czarnym.. jeszcze gril na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz koniecznie mieć nówki :mysli:, bo w tej cenie to nic konkretnego nie kupisz, poszukaj jakichś używek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega wyżej..., poszukaj uzywek..., za taką cenę to może nawet z oponami kupisz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kolega wyżej..., poszukaj uzywek..., za taką cenę to może nawet z oponami kupisz :good:

Ja wyrwałem te moje za 1600zł, z oponami na jeden sezon, ale idzie wychaczyć w lepszym stanie, i z doświadczenia wiem że lepiej oglądnąć felgi na żywo, przed kupieniem na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ma fabrycznie obniżoną zawieche

to za mało do felg z rantem :gwizdanie:

zeby to wszystko ładnie wyglądało to przy rancie musi być konkretna gleba :cool1:

felgi.. pod remizę jak najbardziej :decayed:

za 1700 możesz wyrwać ładne używki :naughty:

ja za 100 więcej kupiłem bbs-y w 19 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

92637e5931c56882.jpg

2925459d1a1ee3cb.jpg

do tak zrobionego auta to te kołpaki co masz dają rade :good: fele mu nie pomogą :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szału nie ma i wogóle za taką kasę :wallbash:

to ja mam ładne 17 od eSki i chce za nie 1100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...