Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu


kami050

Rekomendowane odpowiedzi

A koledzy stacja obsługi pojazdów w której bede dokonywał wymiany rozrządu moze dokonać wpisu tej operacji do mojej ksiazki serwisowej? Gdzie jest miejsce na taki wpis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A koledzy stacja obsługi pojazdów w której bede dokonywał wymiany rozrządu moze dokonać wpisu tej operacji do mojej ksiazki serwisowej? Gdzie jest miejsce na taki wpis?

może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie to wpisuje?

Do tej pory myślałem, że naprawdę w niczym sie nie orientujesz ale teraz to zaczyna wygladać jak jakaś prowokacja...nie można aż tak niekumać :kox:

Ale żeby nie było że piszę po próżnicy to Ci powiem, że w książce sewisowej na każdej stronie przewidzianej na wpisy przeglądów w przypadku dodatkowej wymiany rozrządu (oprócz oleju, filtrów itd itp) zaznacza się kratkę 'czynności dodatkowe co 90 tysięcy kilometrów' oraz jest pole do wpisania przy jakim przebiegu został wymieniony pasek zębaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak mysle , trzeba go zammkac bo jest zenujacy tak wiec prosze administratora forum o zamkniecie i usuniecie tego tematu i calego postu ,dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez tak mysle , trzeba go zammkac bo jest zenujacy tak wiec prosze administratora forum o zamkniecie i usuniecie tego tematu i calego postu ,dziekuje

A ciekawe kto doprowadził do tego ze ten wątek taki jest?? :wallbash: Ręce opadaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...