Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Proste końcówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce zrobic proste koncówki w dieslu, i tak wiem ze trzeba obciac zagiecia i dolozyc proste jakies ladne 2 rurki, na allegro troche tego jest, i pytanie to musza byc 2 osobne rurki ?? Czy dwie schodzace w jedna ? Oraz jaki najlepiej wymiar, moze juz ktos przerabial cos takiego w b5 1,9tdi ? :notworthy:

Opublikowano

ja przerabiałem, kupiłem dwie co schodzą w jedną ale to i tak trzeba było odciąć i każdą jedną przyspawać osobno, oczywiście wcześniej trzeba było odciąć same zagięcia :cool1: niestety nie mam lepszej foty

73c4f36b8547deb9.jpg

ba389ac27be384dbmed.jpg

Opublikowano

Seba nie masz okopconego zderzaka przy prostych rurkach?

Opublikowano

masz ori tłumik u siebie z dwiema końcówkami ???

jeżeli tak to podetnij je troche i wrzuć dwie ukośne rury tak jak w B6 Tdi

i bedzie gicio :> :> :>

proste rury w dieslu to troche lipa :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano

jest dobrze, żadnego kopcenia więc i zderzak jest czysty, tak czy siak będzie przelot więc coś z tyłu się po zmienia :naughty:

Opublikowano

masz ori tłumik u siebie z dwiema końcówkami ???

jeżeli tak to podetnij je troche i wrzuć dwie ukośne rury tak jak w B6 Tdi

i bedzie gicio :> :> :>

proste rury w dieslu to troche lipa :thumbdown: :thumbdown:

masz może fotkę takiego rozwiązania?

Somesowi nawet nieźle wyszło z tym jego wydechem :wink4:

Opublikowano

wystarczy zerknąc na jakiekolwiek B6 Tdi

Opublikowano

b6 z seryjnym wydechem to jest dopiero kupa :tongue4: chyba że jest co w takim wydaniu jak ma bart-s :naughty:

s2.JPG

Opublikowano

b6 tdi, jak tak patrzę po alledrogo, ma rurki w dół tylko schowane pod dokładką zderzaka :mysli:

Opublikowano

no i dlatego jest kupa bo w ogóle tych końcówek nie widać

Opublikowano

kurdeeeeee, pomyliło mi sie, to chyba z powodu sylwestra :polew: :polew: :polew: :polew:

sorry chodziło mi o B7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

b3a2c4644bab5706.jpg

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jakie te rurki wrzuciles ??

Opublikowano

Jakie te rurki wrzuciles ??

dwie owalne końcówki ścinane - załatwił mi znajomy co ma sklep z częściami do tjuningu :kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Tak to wyglada w avancie, zdjecie z komorki wiec .... :decayed:

zdjcie026d.jpg

Auto nie jest uje..ane od spalin, :kox:

Niewiem tylko czy nie za "cienkie" :mysli:

Opublikowano

wojtas- tak z ciekawości pytam- ile ma auto najechane km? bo widać dymek!

Opublikowano
  • Autor

Tak bo auto zimne ...

Opublikowano

nie było większej średnicy? :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

Były :tongue4: To jest 54mm, kilka mm wieksze niz seryjne .... ale niewiem czy nie za male , najwyzej zmienie :wink4:

Opublikowano

jak na mój gust to zdecydowanie za małe :naughty:. Wrzuć sobie taką średnice jak jest w B7 :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.