Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Tylna szyba pękła sama z siebie


dzbanek1987

Rekomendowane odpowiedzi

mi kedyś pękła właśnie tak sama od siebie, byłem w górach auto w garażu przed wjazdem nic czysta gładka, wyjechałem z garażu rano jeb pęknięta, nie wiem jak to wytłumaczyć, może dostała kamieniem i po czasie wyszło nie wiem, co do ceny tylniej szyby do b6 to koszt ok 250-400 myślę spokojnie znajdziesz [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 10:10_________________________________________________ale trzeba szukać, jak ja szukałem to cena wachała się od 300 do 700 zl w b5 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz mi nowa szyba za 400 zł,dobrej firmy która bedzie pasowała idealnie do klapy itd,ceny zaczynaja sie od 700 pln ,za pilkingtona przyciemnioną delikatnie dałem 830 ;] na pródz wymienialem ,tez pilkingtona w katowicach zaplacilem 550 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdz mi nowa szyba za 400 zł,dobrej firmy która bedzie pasowała idealnie do klapy itd,ceny zaczynaja sie od 700 pln ,za pilkingtona przyciemnioną delikatnie dałem 830 ;] na pródz wymienialem ,tez pilkingtona w katowicach zaplacilem 550 zł

Easy

znajdz mi nowa szyba za 400 zł,dobrej firmy która bedzie pasowała idealnie do klapy itd,ceny zaczynaja sie od 700 pln ,za pilkingtona przyciemnioną delikatnie dałem 830 ;] na pródz wymienialem ,tez pilkingtona w katowicach zaplacilem 550 zł

nie doczytałem, że nie chcesz używki a podałem cenę używanej, za to w Katosach szybę do b6 i to na 100 % dostaniesz za 650 zł nie wiem czy to będzie firmowa czy nie ale albo sie płaci i się ma ori albo bdb zamiennik albo oszczędza i kupuje gorszy towar bądź używkę inaczej się nie da sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi w tym ze obdzwoniłem wiekszosc miejsc gdzie wymieniaja szyby i albo nie mają i nie wiedzą kiedy bedą mieli ,a jak mają to ceny od 700 pln,narazie nie jestem w katowicach więc szybe wymienie u siebie.Ogólnie z ta tylną szybą to problem jest zeby dostac,czy to w hurtowniach czy w renomowanych firmach które wymieniają szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń tutaj 032-781-5753 to jest w Katosach, ja wymienałem u nich i mieli no ale b5 ale spróbować możesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie chcesz używki? Lepsza ori używka niz podróba, ale to tylko moje zdanie.

no też bym wolał używkę co ori to ori, zwłaszcza, że co tak naprawdę mogło się stać z taką szybą - czterośladem przecież nie będzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego nie chcesz używki? Lepsza ori używka niz podróba, ale to tylko moje zdanie.

no też bym wolał używkę co ori to ori, zwłaszcza, że co tak naprawdę mogło się stać z taką szybą - czterośladem przecież nie będzie :cool1:

Zgadzam sie z toba w 100% :good: to jest szyba i tak jak mówisz, nikt jej nie wyklepał i nie polakierował przed sprzedażą :decayed: tym bardziej ze ori używka kosztuje na allegro 250zł czyli u pobliskich handlarzy będzie taka sama cena anie 700 czy 800 za jakąś pdrabiana która i tak jest gorsza jakościowo niz uzywana ori.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dlatego......http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_wyklepanie_dachu-t109799.0.html poczytaj a się dowiesz :mysli: ale czasami i z nówetami tak się dzieje więc nie popadaj w ;( jak to pisałem wcześniej ŻYCIE!!!

:mysli: no z początku trochę się zdziwiłem ale całkiem prawdopodobne zwłeszcza, że ktoś w tamtym temacie napisał, że tak miał, nie pozostaje koledze nic jak sprawdzic lakier na dachu, jego grubość a później zakup szyby, bo jeśli okaże się, że ma szpachlę i było heblowane to lepiej kupic jakąś tania szybę....bo i tak pęknie,

ale to tylko jadna z hipotez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj podobna sytuacja, auto stało w garażu (nieogrzewanym) rano zachodzę a tu tylna szyba zamarźnięta. Podchodze bliżej i się okazuje, że to nie zamarźnięte tylko szyba w drobny mak pokruszona ale się trzyma. Nic na nią nie spadło, nikt nie uderzył, auto nie bite na 100%. Nie mam bladego pojęcia od czego to się mogło stać :( Masakra :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy jakies fatum dziwne, mi tez kilka dni temu! strzeliła sama z siebie.

Co za szajs... :(

Juz wymieniłem zapłacilem 530 zł razem z wymianą. Szybke mam ori ale używaną, z rocznika samochodu, udało się jak ślepej kurze ziarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzień temu miałem podobą sytuację. Jechałem autkiem wcisnąłem się w korku i usłyszałem wybuch. Patrzę a szybki nie ma i zaczyna sie robić wielka dziura jak po kuli atmatniej :>

Mam zamontowaną nówkę szybkę z 2009 roku i oświadczenie od szklarza (AutoGlass Jaan), że pęknięcie było spowodowane czynnikami zewnętrznymi (jakby ktoś się czepiał przy zakupie) :tongue4:

Z tego co wiem oryginalna szybka kosztuje z wymianą ok 1000 zł (na szczęście ma się pakiet AutoSzyba :) ) płaci się 50 zł na rok i ma się spokój...

a co do problemu to sam nie wiem dlaczego tak się stało... koleś w warsztacie mówił, że się przegrzała od złego masowania... ponoć szyba sama sięnie wyłączyła jak spadł opór... jadę do elektryka za 2 tygodnię i będę wiedzieć czy to to...

a może ktoś ma inne propozycje co do tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to jakaś wada fabryczna w b6?

też tak podejrzewam, dzisiaj wymieniam to zobaczymy jak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie czemu akurat nie przednia albo boczna :cool1:

bardziej bym się skłaniał że to przez drgania klapa jest ruchoma :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zwróciliście uwagę po jakim czasie wyłącza Wam się ogrzewanie tylniej szyby?

U mnie normalnie to działało, a krótko przed tym zdarzeniem jakoś przestało to działać.

Obecnie sam muszę pilnować kiedy ogrzewanie wyłączyć, aby przypadkiem znów nie jeździć z folią z tylu...

A może ktoś wie czy tam jest jakiś czujnik temperatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...