Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam audi a4 97 r wyświetla mi się cały czas def na wyświetlaczu co to znaczy proszę o pomoc dzięki.

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

a mozesz zrobic fotke tego?

Opublikowano

Wysypała się pamięć

Opublikowano
  • Autor

i co ja mam z tym teraz zrobic czy to cos poważnego?

Opublikowano

a mozesz zrobic fotke tego?

Opublikowano

i co ja mam z tym teraz zrobic czy to cos poważnego?

a czy auto odpala normalnie,czy cos sie dzieje z autem niepokojacego?
Opublikowano

Pewnie grzebanko było w liczniku.

Masz szczęście, że w twoim roczniku immobilizer jest jeszcze w osobnej puszce.

Do wyjęcia licznik, zaprogramować odpowiednio u kumatego elektronika i będzie przywrócony do życia.

Opublikowano
  • Autor

odpala normalnie czasami wyskakuje jeszcze komunikat 1in2

Opublikowano

komunikat 1in2

to akurat jest inspekcja
Opublikowano
  • Autor

to wiem :) kasował mi ją jeden elektryk ale mu nie wyszło

Opublikowano

to wiem :) kasował mi ją jeden elektryk ale mu nie wyszło

Zmień elektryka jak będziesz jechał z licznikiem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem dzięki [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 13:10_________________________________________________ciekawe ile w serwisie by kosztowało :mysli:?

Opublikowano

Usunięcie DEF? :polew:

1700 zł za nowy licznik. :kox:

Opublikowano

Prawdopodobnie jakaś kaleka od cofania liczników spartoliła robotę :kwasny:

Jaki masz przebie?: 195 czy 214tyś. - ulubione wartości w PL :decayed:

Opublikowano
  • Autor

miałem 185 tys

ale jak kupiłem to tego nie było :wallbash:

Opublikowano

witam

..Ostatnio przez te mrozy rowniez mi padł licznik.

Miałem jeszcze gorzej:

Kontrolka od wody mrogała:)

A po przełaczeniu na luz - kontrolka od oleju sie właczała - wCZESNIEJ TAKICH CYRKOW NIE WIDZIAŁEM:)

Naszczescie juz po problemie gdyz byłem u szpeca od tych spraw i ładniutko mi wszystko zaprogramował.

Niestety ta przyjemnosc 100-ke kosztowała

Pozdrawiam

Opublikowano

Pewnie grzebanko było w liczniku.

Masz szczęście, że w twoim roczniku immobilizer jest jeszcze w osobnej puszce.

Do wyjęcia licznik, zaprogramować odpowiednio u kumatego elektronika i będzie przywrócony do życia.

kolega dobrze pisze, miałem to samo u siebie dEF (defekt) w miejscu kilomterów dziennych, jeździłem z tym rok czasu do momentu gdy pamięć prawie całkowicie się wysypała i przestawał mi działać prędkościomierz a co za tym idzie licznik przejchanych kilometrów i obrotomierz...

wgranie nowego wsadu rozwiązuje problem...

Opublikowano
  • Autor

w serwisie to robiłeś??? :confused4:

Opublikowano

no coś Ty w serwisie tego nie naprawiają tylko nowy licznik wciskają...

ja naprawiałem u gościa, który zajmuje się licznikami kosztowało mnie to 50 zł po znajomości...(ogólnie to wgrał mi najpierw wsad z diesla to miałem niezłe jaja z prędkością i obrotami bo były zawyżone ale później wgrał poprawny wsad i jest OK)

ogólnie to 100-150 zł biorą za ten zabieg...

jest jeszcze jedna opcja, że kupisz sobie licznik sprawny oczywiście z diesla...najlepiej z takim samym oznaczniem jakie ma twój ori licznik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.