Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[PC] Call Of Duty 4 MW2 ...::::22:00 START::::...


Rekomendowane odpowiedzi

a mi się wydaje że umiejętność grania jest najważniejsza :good: gram w call od pierwszej wersji ale jak widze co robi mój syn w sieci :kox: oczywiście spędza nad grą dużo więcej czasu niż ja :embarrassed: róznica kolosalna na tym samym sprzęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest ta bron co uzywa Jej David_N kilka razy udalo mi sie ja podpieprzyc, To sa automaty na dwie rece, strzelasz lewym i prawym naciskajac obydwa przyciski myszki, szybkosc kox i nie musisz tracic czasu na ustawianie i celowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest ta bron co uzywa Jej David_N kilka razy udalo mi sie ja podpieprzyc, To sa automaty na dwie rece, strzelasz lewym i prawym naciskajac obydwa przyciski myszki, szybkosc kox i nie musisz tracic czasu na ustawianie i celowanie :)

P90 za***ista bo ma duze magazynki[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 19:23_________________________________________________

dzisiaj gramy od 22 :good:

:good:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie narzekać, złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. :naughty: Trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Praktyka czyni mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek ,a ile możesz wydać na ten zasilacz ? Ja mam na sprzedaż Tagan TG700-U26 -- 700 w . ( Zasilacz wyższa klasa ,polookaj na forach) <-- Jak coś to pw.

A co do gry i broni... musicie wybierać broń do aktualnej mapy czy też w sposób jaki chcecie grać... Wiadomo,jeśli malutka mapa i biega się ciągle,to te szybkostrzelne ,na dalekie karabiny-najlepiej strzelające seriami.Na trybie DM nie opłaca się w ogóle brać snajperek,tarczy...

Nie chwaląc się... dużo zależy od umiejętności,trzeba być spostrzegawczym<- jak nagracie się odpowiednio długo w tego coda czy inne gry tego typu. To będzie wam o niebo lepiej szło ... Ma się skilla,nie ? :kox: :kox:

Tak pomyślałem ,że jak będzie nas tak dużo grało ( 10 + osóB) to możemy robić sesję online,cały serwer będzie dla nas,a i statystyki wpadną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może damy sobie przed nickami jakieś tagi ? Żeby było wiadomo że wszyscy jesteśmy razem,jak jedna wielka rodzina :drunk::naughty:

Tylko jaki ? :cool:

Aha : I kto mi zepsuł sygnaturę ?!?!? :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żartuje przecież... :cool1: Nie fochaj się :no: A tak poza tym,to był tylko przykład ! :)

Ja proponuję krótkie jakieś typu Audi | wojtekce , albo A4 | wojtekce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4-klub.pl jest ok...ale pomyślcie że niektórzy mają długie nicki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie samo a4-nick wystarczy mysle tylko dalej nie wiem o co chodzi z tą sesją online i statystykami :mysli: mozna prościej wytłumaczyć i gra na flagi rozumiem ale wczorajsza rozgrywka o...... nie pamiętam chyba ochrone bazy czy coś o co w tym chodzi co chwile jakies +10 na ekranie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz na ogolnych serwerach to dostajesz te punkty do konta. Pozniej odblokowujesz bronie lepsze itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...